Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogytak a barátaim? Vagy...

Elfogytak a barátaim? Vagy soha nem is voltak?

Figyelt kérdés

Szomorú dologgal szembesültem... Idéntől már nem járok suliba, és nagyon-nagyon egyedül érzem magamat...


Azt vettem észre, hogy a nemrég vett telefonomba nem is írtam át 10 telszámnál többet, mert a legtöbb "barátom" több hónapja még csak fel se hívott, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Mindenki, akivel nap mint nap dumáltam, mentünk ideoda, tök jól elvoltunk, egy "majd beszélünk"-kel el is felejtett?:(

A másik, hogy ha tényleg ennyit jelentek a világnak, akkor még én lennék a hülye, ha megkérdezném valamelyiktől, eljön e valamerre??... :( Lehet azt se tudják, ki vagyok... Vagy én már nem tudok semmit.


Ha ez tényleg így van, akkor nagyon szomorú vagyok... Meg egyedül.:(



2012. szept. 20. 17:25
 1/4 anonim válasza:

A barátság két emberen múlik, lehet ők is pontosan ugyanígy éreznek és ezért nem keresnek.

Vedd fel a telefont és hívd fel őket, ha tényleg jól elvoltatok és mentetek ide-oda akkor egyáltalán nem vennék rossz néven, ha felhívnád őket!:) Sok sikert!

2012. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja ! Akkor hívd fel őket te!
2012. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én 5 éve ballagtam el középsuliból, én is így érzek. A volt osztálytársaim a ballagás utáni 1 évvel már le se sz@rtak, mindössze 1 emberrel beszélek azóta is. Az igaz, hogy 2 emberen múlik a dolog, de a kérdezőben legalább a másik fél iránti érdeklődés szándéka megvan, míg a többiekben még az sem.
2012. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeletet hoznék, hogy minden diák tarisznyájába bekerüljön a következő szöveg:


"Üdv a valóságban, senkire sem számíthatsz csak magadra. Ha középsuliban még nem kezdtél el önállósodni és csak henyéltél, akkor kicsit nehezebb dolgod lesz, mint azoknak, akik idejében rádöbbentek milyen világban élünk.

Sok sikert!"

2012. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!