Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, de már kiskorom óta nincsenek rendes barátaim akikkel megértetném magam és a felfogásuk is ugyan olyan lenne mint nekem. Van pár ismerősöm akivel " haveri " kapcsoltban vagyok, de egyik sem mondható barátnak, mert le se szarnak, csak akkor találkozunk ha én keresem őket vagy ha valami problémájuk van vagy kell nekik valami amiben tudok segíteni. Nincs senki olyan barátom akivel minden nap tudnék beszélni vagy találkozni, meg lehetne vele jókat hülyülni közbe, mert ha meg kérdezem ezek közül a haverok közül valamelyiket h nem e ér rá valamikor, többnyire egyik se ér rá soha vagy max 2 hónaponta. Nem vagyok unalmas, és haragtartó sem, mindenről tudok beszélgetni, mindenről van véleményem, ezért nem értem miért van ez... vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim az emberektől...

2013. febr. 5. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 poet1 ***** válasza:
82%
Szia,én tudnék vmit, ami lefoglal,érdekes és emberekkel vagy kontatkusban,ami a barátság lehetőségét is magában hordozhatja.
2013. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
91%

De minek is mennél fiúk után? Keress inkább egy helyes lányt, máris lesz kivel eltölteni az idődet.

A sok kis pöts meg buzuljon csak együtt.

2013. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

poet1 , mire gondolsz ?


---


Van barátnőm, de egy barátnő mégsem egy barát, azért a kettő nem egy és ugyan az. Egy baráttal olyat szokás csinálni amit egy barátnővel nem lehet, és ez ugyanígy fordítva is igaz.

2013. febr. 5. 13:15
 4/71 poet1 ***** válasza:
71%
Most melózom,de megírom este.
2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. febr. 5. 14:59
 6/71 bunny007 válasza:
72%
Engem is érdekelne, én 21 évesen tartok ugyanitt sajna:(
2013. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen hasonló cipőben járok. Igazán jó barátom nem volt soha sem, mindenkiben jóban voltam, de csak figyeltem a kialakult baráti kapcsolatokat, de hozzám senki sem kötődött sem általános suliban sem gimiben. Most egyetemen vagyok fél éve, de a helyzet teljesen változatlan. Teljesen megértelek. Habár közös programokat nem feltétlenül tudok garantálni, de szívesen beszélgetek veled.


20 f

2013. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim válasza:
91%
Úristen, most rohadtul megijesztettetek! 16 éves vagyok, és velem is ugyanez a helyzet. Mindig remélem javulni fog a helyzet, de nincs senki, akivel olyan jóban lennék. De most megijedtem, hogy 19-21 évesen is így lesz :((
2013. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim válasza:
90%
Én 23 évesen vagyok pont ugyanígy...
2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy nem vagy haragtartó.

Olvass be nekik egyszer, küldd el őket a pitsába, amiért ilyen paraziták, hogy csak akkor használnak téged, mikor nekik jó, amúgy le vagy szarva.

2013. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!