Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, de már kiskorom óta nincsenek rendes barátaim akikkel megértetném magam és a felfogásuk is ugyan olyan lenne mint nekem. Van pár ismerősöm akivel " haveri " kapcsoltban vagyok, de egyik sem mondható barátnak, mert le se szarnak, csak akkor találkozunk ha én keresem őket vagy ha valami problémájuk van vagy kell nekik valami amiben tudok segíteni. Nincs senki olyan barátom akivel minden nap tudnék beszélni vagy találkozni, meg lehetne vele jókat hülyülni közbe, mert ha meg kérdezem ezek közül a haverok közül valamelyiket h nem e ér rá valamikor, többnyire egyik se ér rá soha vagy max 2 hónaponta. Nem vagyok unalmas, és haragtartó sem, mindenről tudok beszélgetni, mindenről van véleményem, ezért nem értem miért van ez... vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim az emberektől...

2013. febr. 5. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim válasza:
62%
Régi kérdés ez, de csatlakozom az előttem szólókhoz én is, aki gondolja, írjon nyugodtan :) 17/F
2021. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim válasza:
62%
én is csatlakozom:( 16 éves vagyok és nincsenek barátaim, van 2 barátnőm de őket is inkább havernak mondanám, mert sulin kívül nem nagyon találkozunk max. 3-4 hónaponta( mindkettőjüknek megvan a baráti körük, ahova engem nem hívnak, de nem is erőltetem többet magam, ha nem hívnak, akkor nem:))
2021. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
62%
62-es, merre laksz?
2021. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Akik még korábban, évekkel ezelőtt válaszoltak, tőlük kérdezem, hogy tudtatok-e új kapcsolatokat kialakítani? Mi kellhet hozzá?


Hátha valaki tanul a tapasztalatokból.

2022. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:
87%

Ha ez megnyugtat valakit:

Általánosban nem voltak barátaim mindenki piszkált meg röhögött rajtam középsuliban pedig lett egy olyan legjobb spanom a mai napig akivel kurvára utáltuk egymást kis korunkba ebből azt akarom kihozni hogy mind a barátokat illetve a barátnőket az élet hozza jön magától az egész valakinek előbb valakinek később…

2022. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim válasza:

Sajnos jelenleg velem is ez a helyzet.

Szóval ha valaki még látja ezt keresek egy olyan lányt aki ugyanilyen cipőbe jár .

19/L Bp

2023. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim válasza:
Sajnos ugyanez a helyzet velem is, volt egy legjobb barátnőm de sajnos ő is eltűnt. Iskolában mindig volt néhány barátom viszont, mára már az összes eltűnt. Nekem is nagyon hiányzik egy lány barát akivel lehetne dumcsizni, pletykálni meg ilyenek. 20/L
2023. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim válasza:
100%
Hm.46 éves vagyok. Fiatal koromban 14-25 mindig voltak barátaim, haverok. Akikkel együtt jártunk mindenfele. Strand, rendezvények, csajozások stb. Voltak közös célok, hobbik stb. Most kb 10 éve nincsenek barátaim. Ha valaki haverkodni próbál, az általában megpróbál kihasználni vagy csak úgy hasznot húzni. Faszik egymás közt elvannak, ha kölcsönösen kinyalják egymás seggét és egy csónakban eveznek. Lásd munkahely, klub...bármi. összehozza az embereket, de gusztustalanul csak az érdekek számítanak. Igaz barát? Igen, gyerekkorban, tinikorban... Addig barát a barát, amíg azt csinálod amit mond meg bólogatsz a f*szságaira. Ha őszinte vagy, rögtön nem leszel igaz barát. Körbe kell nyalni egymást, ami nekem nem megy. Emberek mindenféle körülmények és helyzetek között képesek "ősszeverődni", de szerintem igazán ritka hogy igazán számíthatnak egymásra. Látok magamkörül "nagy" barátságokat akik együtt eljátsszák a nagy összetartást,külön-külön nekem kibeszélik a másikat és megvetően nyilatkoznak egymásról. Látok facebookon több ezres ismerőssel és lájkokkal megáldott embereket, akik folyton sírnak idézetekkel, hogy nincs igaz barát és mennyire egyedül érzik magukat. Párom barátnői is jópárszor "leszerepeltek" mint barátok. Igazából nekem nem is hiányoznak, elvagyok magamba. Csak fura visszagondolni, hogy voltak idők amikor még nem a pénz, f@sz méregetés ment... Ki hol volt nyaralni, ki milyen autót vett, ki milyen jó nőt tud mennyire megk@rni. Ki milyen "f@szagyerek". Jó hát szerezhetsz haverokat, akik ugyanúgy szeretnek zenélni, táncolni vagy autót bütykölni..motorozni kitudja mit. Ettől még senki se fogja a tűzbe tenni a kezét érted. Ha igazi barátot akarsz vegyél egy állatot.
2023. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én 40 éves vagyok és nő. Nekem sincs baràt/barátnőm..Az okàt is tudom.Règen volt több is aztán ha néha úgy alakult ,hogy nekem volt gondom elfordultak. Így aztán jó magam alakítottam így. Vannak haverjaim akikkel néha beszélek, de ők csak haverok .

2023. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
35 éves nő vagyok. Volt anno egy nagy baráti társaságom, aztán elvaltam így kiutaltak onnan ez miatt. Voltak "barátnőim" akik csak kihasználtak úgy h szép csendben eltavolodtam tőlük... Volt egy legjobb barátnőm, de lett vmi új társasága szóval engem már az utóbbi időben nem is keres.tesomekkal is szeretnék össze jarni, de soha sincs idejük... Senkinek sosincs ideje rám... Lehet inkább fogadok örökbe egy kutyust...
dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!