Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, de már kiskorom óta nincsenek rendes barátaim akikkel megértetném magam és a felfogásuk is ugyan olyan lenne mint nekem. Van pár ismerősöm akivel " haveri " kapcsoltban vagyok, de egyik sem mondható barátnak, mert le se szarnak, csak akkor találkozunk ha én keresem őket vagy ha valami problémájuk van vagy kell nekik valami amiben tudok segíteni. Nincs senki olyan barátom akivel minden nap tudnék beszélni vagy találkozni, meg lehetne vele jókat hülyülni közbe, mert ha meg kérdezem ezek közül a haverok közül valamelyiket h nem e ér rá valamikor, többnyire egyik se ér rá soha vagy max 2 hónaponta. Nem vagyok unalmas, és haragtartó sem, mindenről tudok beszélgetni, mindenről van véleményem, ezért nem értem miért van ez... vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim az emberektől...

2013. febr. 5. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
90%
Hogy vigyem a pálmát én 29 vagyok.
2014. jún. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
95%

szintén 29, és nincsenek barátaim. Vagyis persze voltak amíg suli(k)ba jártam, de ahogy az ember kirepül a nagybetűs életbe beindul egyfajta szórás.... eddig ott volt az iskola mint fő összekötő kapocs, de mikor az egyik elmegy másik városba tovább tanulni, vagy neki lesz munkahelye neked pedig nem, esetleg férjhez megy, gyereket szül, több diplomával felsőbb körökben mozog, ezek bizony kellően nagy próbatételek...

Aztán szépen lassan elindul az eltávolodás, nem keresed őket és feltűnik, hogy ők se keresnek titeket és igazából mindketten "elrontottátok"... A kérdés csak az, hogy esetleg újra lehet ezeket a barátságokat éleszteni és mennyi eltelt idő a még nem sok, illetve tudomásul venni, hogy az adott barátság elmúlik az ifjúsággal együtt....

2014. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim válasza:
90%

13 éves vagyok és velem is ugyanez van. Barátságos kreaív ember vagyok csak mindenki akit ismerek az hülye.

Csak egy lány van akivel "barátok" vagyunk, de érzem hogy az a lány csak éppen hogy kihasznál.

2016. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 ira1 válasza:
61%
Ugyan ez a helyzetem nekem is 25 vagyok és kb nekem se voltak soha normális barétaim csak haverok illetve néha egy egy de ez suli váltás után költözöés után mindíg megszakadt.
2016. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim válasza:
72%

Ugyanez a helyzet velem.

16, fiú vagyok.

Régebben még volt egy csomó barátom.

De mára már szinte egy sincs.

Nagyon magányos lettem.

Ha valaki együtt érez, hasonló van vele is.. légyszi írjon :)

2017. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim válasza:
0%
Nekem sincsenek sajnos :( A nevem Laczkó Hunor légyszíves segitsetek.
2017. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim válasza:
10%
Najó vicceltem dagadt farku Pankotai Ricsi a nevem
2017. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim válasza:
9%
Pankotai Hunor vagyok egy nagy fa*z*opó bocsánat a káromkodásért de csak így tudom magam kivejezni magam. Retardált is vagyok és bu*zi is. A barátaim csak.. jah nincsenek barátaim
2017. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 Hunor001 válasza:
8%
Nevem Dulánszky Áron egy kis roma vagyok
2017. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim válasza:
79%
Hasonló cipőben járok én is. 25 éves vagyok. Hát figyelj én már úgy vagyok vele, hogy aki marad marad, aki nem az meg had menjen. Nekem nem kell hazudozós, fölényeskedő és kihasználó barát. Én már beolvastam egy kettőnek...És utána nem is kerestek. És ebből kiderült, hogy, csak látszat barátok voltak, akik az érzelmeiket, meg a dühüket máson vezették le. Rajtam. Most nincsen egy barátom se. Se barátnőm. Mivel kevés olyan lány van, akivel érdemes is lenne összejönni, egyenlőre. Majd az idő igazol. Egy dolog, ami igazán számít, mindig úgy éld az életed, hogy ne legyen miért szégyenkezned. Hidd el, ha elkezdesz élni például utazni, világot látni, meg emberek közé járni, valami olyan helyre, ami érdekel is. Hidd el, azokkal az emberekkel fogsz találkozni, akiket érdekelsz. Akik nyitottak feléd, és nem zárkóznak el tőled. Ja, és ne légy elutasító, fogadd be az olyanokat, akik nyitnak feléd. Például ezt én mindig elrontottam, pedig nem szabad.
2017. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!