Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, de már kiskorom óta nincsenek rendes barátaim akikkel megértetném magam és a felfogásuk is ugyan olyan lenne mint nekem. Van pár ismerősöm akivel " haveri " kapcsoltban vagyok, de egyik sem mondható barátnak, mert le se szarnak, csak akkor találkozunk ha én keresem őket vagy ha valami problémájuk van vagy kell nekik valami amiben tudok segíteni. Nincs senki olyan barátom akivel minden nap tudnék beszélni vagy találkozni, meg lehetne vele jókat hülyülni közbe, mert ha meg kérdezem ezek közül a haverok közül valamelyiket h nem e ér rá valamikor, többnyire egyik se ér rá soha vagy max 2 hónaponta. Nem vagyok unalmas, és haragtartó sem, mindenről tudok beszélgetni, mindenről van véleményem, ezért nem értem miért van ez... vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim az emberektől...

2013. febr. 5. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim válasza:
81%
29 vagyok nekem is inkább haverjaim vannak de velük se tudok programot tervezni mert mindig van valami kifogás, hazugság, lerázás, a volt iskolai osztálytársakkal sem a tanulmányok befejeztével szétszéledtek meg hát a nagybetűs élet is megkezdődött. Magamról annyit hogy mindig nyitott voltam/vagyok a jó programokra ötletekre, de legtöbbször kocsmázás vagy zajos szórakozóhelyekre járások lettek belőle amit hamar meguntam, nem az én világom leginkább a szórakozóhelyeket utáltam és mivel nem dohányzom szerintem emiatt még kisebb közösségbe kerültem, nem szeretnék teljesen besatnyulni meg egyedül eljárni különböző programokra.
2018. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim válasza:
80%
Hasonló cipőben járok. Csak én nem tudok ebbe beletörődni, szeretnék értékes, hosszan tartó barátságokat. 22 L
2018. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 LACIKA1990 válasza:
100%

Nem örülök a problémádnak, annak örülök, hogy ezzel 27 évesen én sem vagyok egyedül. Azt hittem vannak barátaim. De a szakításom után kiderült, hogy nincsenek. Ugyanis mikor én nyújtottam támaszt, vagy más esetekben kellett segítenem (pl. bútor cipelés), akkor tudták, hol lakom. Mindig kerestem őket, de ez visszafelé csak akkor volt igaz, ha valamire kellettem. Pár hónapja a kutya sem keres, akik "állítólag" a barátaim.

Ez nem válasz a kérdésedre, de ez is olyan, mint egy megromlott párkapcsolat. Nem ugyanazokat az értékeket képviselitek, így nem tartanak igényt az emberre. És sajnos ez ellen nem nagyon lehet semmit sem tenni. Én is magányos lettem a szakításom óta. Most ráadásul emberek közé se nagyon van kedvem menni.(Engem dobott a barátnőm)

27F

2018. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim válasza:
72%
16/f Nekem sincsenek
2018. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim válasza:
100%
41 éves.... Szintén zenész... Ez már így marad! :(
2018. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim válasza:
62%
Nálam is hasonló a helyzet, ha gobdolod írj, dumázgathatnánk...
2018. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim válasza:
76%

Szinten csatlakoznek a csapathoz, de egy angol nyelvu idezetet mindenkepp megjegyeznek: “I’m going to stand outside. So if anyone asks, I’m outstanding.”

Nekem is irhat barki, aki egyel novelni szeretne az eselyet ertekes emberi kapcsolatok talalasaban. :) 20/L

2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim válasza:
74%

Most nem tudom meg kellene-e nyugodnom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával - bár valószínű nálam pszichológiai oka van ennek a helyzetnek - , vagy inkább azon kéne tűnődnöm mi lehet az oka annak, hogy idáig jutott a világunk... :/

Ha gondoljátok nekem is dobhattok egy üzenetet. :)


19\L

2018. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
62%
Én is így vagyok 23eves..F
2018. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 Szani012345678 válasza:
75%
Hasonlóan vagyok vele. Vannak barátaim akikkel elvagyok de olyan akit legjobb barátnak vagy ilyesminek hívhatnék jó ideje nincs...régen 2 nagyon jó barátnőm is volt de aztán bizonyos okok miatt mind a hárman összevesztünk...azóta egyikőjükkel "kibékültem" de talán sose leszünk olyan jó kacsolatban. Mikor erről akartam vele beszélni meg lerázott hogy változnak az idők szóval...azóta pedig hiába mennék el igazán bárhova ha úgy nincs kivel...18/L
2019. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!