Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Most 19 éves vagyok, de már kiskorom óta nincsenek rendes barátaim akikkel megértetném magam és a felfogásuk is ugyan olyan lenne mint nekem. Van pár ismerősöm akivel " haveri " kapcsoltban vagyok, de egyik sem mondható barátnak, mert le se szarnak, csak akkor találkozunk ha én keresem őket vagy ha valami problémájuk van vagy kell nekik valami amiben tudok segíteni. Nincs senki olyan barátom akivel minden nap tudnék beszélni vagy találkozni, meg lehetne vele jókat hülyülni közbe, mert ha meg kérdezem ezek közül a haverok közül valamelyiket h nem e ér rá valamikor, többnyire egyik se ér rá soha vagy max 2 hónaponta. Nem vagyok unalmas, és haragtartó sem, mindenről tudok beszélgetni, mindenről van véleményem, ezért nem értem miért van ez... vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim az emberektől...

2013. febr. 5. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim válasza:
86%

Ezzel én is így vagyok, csak felszínes kapcsolataim vannak...

L

2019. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
62%

Sziasztok!


Erdeklodnek, hogy nincs-e kedvetek osszehozni egy talalkozot?

Budapest, 22/L

2019. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim válasza:
69%

Bár ez egy 6 éves bejegyzés, aktualitását nem vesztette el. SAJNOS ..:D

Kerdezo, en lany vagyok, van kapcsolatom 6 eve , de a legjobb baratNOM gyakorlatilag egy ellenkezu nemu, megpedig a baratom . :D Tudom hogy szamithatok ra, de azert na, nekem is hianyzik egy amolyan legjobb azonos nemu barat, ami a tipikus filmekben, konyvekben van.

Az altalanos iskolaban tobbszor is azt hittem, hogy vannak igazi barataim, de nem voltak. Vagy kiturt mas, mert paratlanul voltunk, vagy egyszeruen csak nem illettem oda ( ez mar sulivaltas utan volt) mert jobban tanultam ( volt akinek ez nem tetszett es az anyja nem engedte tovabb a szerdai talikat hetedikesen) vagy mert masok szemeben egy nyomi réti stréber voltam, botsáska testtel. Ja, meg az utaljuk mar ki csak ugy a masikat is divat volt akkoriban. En meg visszapofazni se mertem a bully kocs.ogoknek, szoval senki sem mondhatja hogy egy undok beka voltam.(Mondtak amugy rolam :"D) azota is ugy jarok-kelek a vilagban hogy azt hiszem, en az emberek nagy reszenek unszimpi vagyok.

A gimihez is no comment: 37 fovel kezdtunk ennek harmada fiu, ok alapbol kiestek,26an maradtunk vegul, de az osztaly java a helyi tehetos, mar tininek is huszonevesnek kinezo lanyokbol allt , meg nem egy osztalytarsam volt akivel 5 ev alatt 5 mondatot nem beszéltem. Egyebkent ott lett egy sajat korom, en es 3 masik lany, de ebbol az egyik, nevezzuk V-nek, tulsagosan is eloterbe helyezte a masik tagunkat,A-t. En es D pedig alsobb szinten vagyunk. V szulinapjan is A erkezett legkesobb, es egesz nap tiszta ideg volt miatta, nem karpotolta az sem h en es D egesz nap vele voltunk.

V-vel egy egyetemre jarunk, megismert egy fiut K-t, ha vele van eszre se vesz, aztan V engem akkor keres mikor kene jegyzet meg info a vizsgarol meg a zh-rol ...:DDD Mert hat K nem marad oran,igy o sem :) Jegyzet meg hat kinek van persze h nekem :)

Ja meg van egy masik baratnonek kikialtott lany, aki altalanosba utalt mert ugyanaz volt a vezeteknevunk, joba lettunk evekig beszelgettunk volt 1-2 elhidegules de elvoltunk. Iden sajnos lett egy csaladi tragdwiaja ami megviselte, na meg joba lett a gyerekkori legjobbb baratnojevel, nekem meg 2 honapja nem valaszolt. Szulinapomkor irt bocsanatkerve uzenetet , de nem fejtette ki miert nem irt, csak h" bocsi h eltuntem de remélem nagyom boldog. Bla bla bla" :) Eltudjatok kepzelni milyen izzadtságszagu volt az egesz szoveg.

Meg van egy lany akivel altalanosbol ismerjuk egymast, osszekot az a hanyas telepules ahol lakunk, viszont sokszor feltunt h hazudik nekem.

Videki egyetemre jarok,bejaros vagyok igy a kolis ismeretseg kilove, a szakomon 30an kezdtunk kb akik nappalisok. Megfogadtam tavaly: nem fogok odamenni kezdemenyezni senkihez mknt ahogy elotte tettem, akarjon mar engem is megismerni valaki, vagy bejelolni a facen. Vegul 2 lanyhoz megis odamentem. Nem teljesen erzem oket zsák a foltja szemelynek, de ha nem megyek oda, higyjetek el maganyos kutyakent vegeztem volna :') De amugy lassacskan jelolgetnek be az emberek a facebookon szoval valamit megis er ez a passzivitás.

Na, 21 eves koromra ez az en nagy baratsag csokrom, ami erosen konvergal a nullához :D De oszinten, ha meg ezt valaki olvassa, mi az oka ennek? Olyan ertektelennek erzem emiatt idonkent magam, pedig egyaltalan nem vagyok egy unalmas, befásult személyiseg.

2019. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagy, ennyi. Emiatt ne érezd rosszul magad.
2019. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
62%
Régi kérdés, de ugyanez van velem most :( 20/L
2020. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim válasza:
62%
Van még itt valaki? :D 16/F és full ugyanez a szitu velem, Székesfehérvári vagyok , van csomó érdeklődési köreim is de valamiért a barátok nem nagyon jöttek.
2020. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim válasza:
62%
Velem is ez van:( de még lehet esélyem, mivel most kezdtem a gimit 15/l
2020. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim válasza:
62%
Na jooo meg most is vannak olyankok akik ezeket olvassakxd azt hittem egyedul vagyok 13/l :(
2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagytok egyedül , itt vagyok én is . Van párom 3 éve , de egy igazi barátnő jól jönne , akivel tudok iszogatni, betepni néha néha, röhögni egesznap , ott alvos bulikat rendezni , kibeszélni másikat, és a legfontosabb hogy őszinték legyünk egymáshoz . Senki Más, csak én és o . Ha van itt egy lány aki 18-21 éves írjon :) Baranya , én 19 vagyok !😀
2020. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
75%
Jó látni hogy vannak még itt a kérdezőn kívül :). Irhattok nekem is 16/l Budapest
2020. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!