Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hisztek az igazi barátságban?

Ti hisztek az igazi barátságban?

Figyelt kérdés
Èn a lany - lany baratsagban ben hiszek, engem cserbenhagytak es azt erzrm h versengenek velem. Nem tudon h a nok genetikailag miert alkalmatlanok a tiszta baratsagra,sok a lelkiszegeny ember. Ti mit gondoltok? lany vagyok egyebkent es 2 fiu baratom van
2013. máj. 28. 16:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Csak nehéz megtalálni a megfelelő embert hozzá. Sajnos
2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nekem ahogy írtam 2 fiú baratom van, az egyikkel titokban jell beszelgetnem mert a baratnoje feltekeny ram 10eve vagyunk baratok.. A masik pedig egy meleg srac aki nagyszeru barat/no :)
2013. máj. 28. 17:02
 13/15 anonim válasza:
Én összevesztem velük a pasim miatt (nem kellett volna)
2013. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen. csak jól meg kell válogatni, h kit nevezel barátodnak. nekem nagyon kevés van, de annál értékesebb emberek. szerencsére elég jó emberismerő vagyok, úgy igazán átejteni még senki sem tudott. óvatosan, lassan építem fel az emberei kapcsolataimat.
2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hiszek benn :) mondjuk általában én voltam az aki megszívta a barátságokat de hasznos lecke volt. most 15 évesen van egy legjobb barátnőm akivel rengeteg mindent átéltünk és még együt vagyunk. :)
2013. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!