Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek van valami ötlete?...

Valakinek van valami ötlete? Helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm, ismerem már sok-sok éve. Igazán jóba úgy 3 éve lettünk. Nem valami jó anyával a kapcsolatom ennek megvan az oka, de nem ez a lényeg. Hanem, hogy ebből kifolyólag ebbe a barátnőmbe néha megtaláltam az anyát is, kicsit hülyén hangzik, de ha idősebb tanácsára volt szükségem, de anyával egyszerűen nem lehetett beszélni akkor hozzá mentem. (Én 16 éves vagyok, ő 21), de a korkülönbség ellenére mindig is jól elvoltunk. Közel lakik, gyakran mentünk el csak úgy sétálni vagy átmentünk egymáshoz ilyenek..És nem gondolom, hogy zavartam volna, hiszen sokszor hívott őis, sose mondta le a talikat. Neki már volt barátja, de sose hanyagolt el és mikor nekem lett barátom akkor én se őt. Lényeg, hogy nekem mindig is fontos volt a barátsága. Aztán kezdtünk eltávolodni egymástól én viszont nem akartam és elkezdtem vele erről beszélgetni amiből nagy veszekedés lett. Utána megbeszéltük, de már találkozni nem akart és én beletörődtem. De facebookon sokat beszéltünk viszont a talikat mindig lemondta ezért nem is hívtam.. Sokat tanul mostanában ez igaz..ezért hagytam is. Bár lehet hülyeség, de sokszor szerettem volna vele "véletlenül" összefutni, mert gondoltam úgy meg tudnánk beszélni. És tegnap sikerült, összetalálkoztunk. Nagyon kínos volt, eszembe jutott, hogy miket mondtam neki mikor veszekedtünk. (Tudom, hogy ez esett neki rosszul, hiszen azóta kerül és tényleg nagyon durva dolgokat mondtam neki amit iszonyatosan megbántam) Szóval semmi mosoly nem volt az arcán csak megkérdezte, hogy hogy vagyok én is megkérdeztem, hogy mi van vele. De tényleg semmi kedvesség és ez elég rossz volt. (Facebookon kedvesebb volt velem azért) De hát igen az teljesen más tudom.. Mikor elment alig bírtam ki, hogy ne bőgjem el magam és azóta csak ez jár a fejembe. Lehet, hogy hülyeség, de fáj, hogy már nem akar barátkozni velem. Szerintetek helyre tudnám még ezt hozni?

Előre is köszönöm!


2013. jún. 1. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt neki is elmondanád őszintén? Szerintem egy próbát megér. Hívd fel és mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni, és hogy fontos lenne. Ha belemegy, akkor elmondod neki amit itt, ha pedig lemondja, akkor ennyi volt. Viszont ebben az esetben nem kellene keresned többé a kapcsolatot vele.
2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! Kicsit félek felhívni, de lehet rászánom magam valamelyik délután, hiszen tényleg ez lenne a legjobb.

Az a baj, hogy egyszer már eldöntöttem, hogy nem érdekel és eszembe se jutott. Aztán történt velem egy elég durva dolog. De tényleg nem ilyen kis hülyeségről van szó. Akkor nagyon megijedtem és kikészültem először a barátomat hívtam fel utána pedig feljött ez a csaj is és egyből ráírtam (ez volt a legrosszabb dolog amit tettem, de akkor nem gondolkodtam) aranyos volt, mert segített és ezt a titkom azóta se mondta el senkinek. De hát élőbe tegnap látszott rajta, hogy amiket írt az mind csak színjáték volt. És én se értem, hogy miért nem bírom felfogni, hogy nem érdeklem. Én nem akarok senkinek a terhére lenni...

2013. jún. 1. 20:52
 3/4 Fanfan ***** válasza:
Helyre tudod hozni.Gondolom azért nem mondtad mert nem akartad hogy kiderüljön miket mondtál neki.Ezek szerint tényleg durva volt.Szólj neki hogy beszélni akarsz vele személyesen 4 szemközt.Ha lemondja akkor menj át hozzá de mindenképp csípd el és mondd meg neki hogy úgy tekintesz rá mint legjobb barát és hogy sajnálod tiszta szívből.Mondd hogy csak a düh/rosszérzés beszélt belőled.Valószínűleg megérti majd.
2013. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából eléggé félek ettől a beszélgetéstől, de tényleg ez lenne a legjobb. Mindenképp rászánom magam. Elcsípni eltudom, mert van egy kutyája és ha tavaly óta nem változtatott akkor minden nap ugyanabba az időbe megy ki vele. Azt is tudom, hogy hova. Lehet, hogy ez lesz..:)
2013. jún. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!