Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennéteke a helyembe?

Ti mennéteke a helyembe?

Figyelt kérdés

egy lagziba hivtak, de én nem akarok menni.A férjem barátjának lesz a lagzija...ők nem voltak nekünk, sőt nem is ismertük egymást. Hiába mondom a férjemnek, hogy mi nem tartozunk, ő teljesen oda van.

A másik dolog, hogy a gyereket sem akarom elhagyni,csak mert a kedves barát akit ki nem álhatok, nősül.Együtt dolgozznak 1 üve a férjemmel,munka után. Nem is értem mit van ugy oda, mondtam menyen egyedül és azt mondja nem megy mert neki van családja (mi).

Viszont ha nem megyünk akkor meg haragszik, csak nem értem miért, amikor ő sem volt nekünk.


2013. júl. 5. 22:22
 1/7 anonim válasza:
A párom miatt elmennék egyszer kibírok pár órát.
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Jobban jár a pár, ha nem mész ilyen hozzáállással, de esküvőre nem azért megy az ember, mert a házasulandó volt a sajátján, hanem mert szeretne a barátjával együtt örülni a boldogságának. Kicsit sajnállak, hogy ilyen negatív vagy és ilyen savanyodott, már bocs, nem bántani akarlak de nem értem mi a tényleges bajod.
2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Osztom a 2. válaszoló véleményét.
2013. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

minden rosszindulat nélkül, azért egy helyesírási szótárat hozzád vágnék :)

komolyan, vagy 5x olvastam el, mire nagyjából kisilabizáltam vajon mit szeretnél írni :S

"ő sem volt nekünk", ő sem volt a mi esküvőnkön, ez azt jelentené?

elhagyni a gyerekedet? mert elmész egy esküvőre?

1 éve dolgozik a férjeddel, teljesen egyetértek a férjeddel, ott lenne a helye, hogy együtt ünnepelhessék meg a barátja élete egyik legboldogabb napját!

én is sajnálom, hogy ennyire negatív vagy, pedig neked is járna a kikapcsolódás... csak tanulj meg helyesen fogalmazni mert így nehéz megérteni mit is szeretnél :S

2013. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hat hogy lehetett volna a titeken ott az a szerencsetlen ha nem is ismertetek meg akkor? Szerintem mondd a ferjednek menjen egyedul neked nem szimpatikus az az illeto nem tudsz jopofizni es ugy csinalni mint aki orul a boldogsaganak..ugyis csak elrontanad az estejet..menjen es mulasson..igy mindenki jobban jar.
2013. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok, de csak egy kérdés volt, nem kell mindjárt minősiteni, hogy már pedig ilyen és olyan vagyok. Es mint feleség,igen is van beleszólásom...mert ha akarok megyek, hanem nem...viszont a férjem, nálunk nélkül nem akar menni.
2013. júl. 6. 09:20
 7/7 anonim válasza:

Meg annyival kiegeszitenem a valaszom bar ez nem valasz a kerdesre hogy sztem orulj h a ferjed azt mondja van csaladja nem egyedul megy egy ilyen esemenyre..az en ferjem is ilyen es igen neha jo pofat kell vagni olyan dolgokhoz amihez nincs kedved a tarsadert..persze ha ez kolcsonos..sok ferfi

a helyebe orult volns egy szabad asszony mentes bulinak..o viszont ragaszkodik hozzatok..ha masert nem ezert begyel erot magadon..es probalj nem pofavagasok kozepette oda menni..a ferjedert..hogy oromet okozz neki..

2013. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!