Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm inkább a fiút...

A barátnőm inkább a fiút választotta. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ma nagyaon összeveszetm a barátnőmmel és az egyik haverommal.szerintem létezik fiú lány barátság és ezt azért említem mivel a barátnőmmel és a haverommal mentünk.közbe mind a hárman hülyültünk.meg minden.én felvettem a kapucnis felsőm de mivel nyújtózkodtam kilátszott a naciból h milyen színű a bugyim.a haverom elkezdi:

"sárga a bugyid"

ez csak eddig tartott volna csak hogy a téma tovább húzódott mert az édes kis barátnőcském még be is állította ahaveromnak hogy a bugyimon macik vannak.a kis ribi.ezután megsértődtem mert hogy a francba tehetett velem ilyet:( elfordultam és elindultam köszönés nélkül.nem vártam h utánamkiabáljanak de azért minimum ezt megtehette volna legalább a haverom.és nem is kiabáltak utánam hanem még a barátnőm röhögött rajtam egy sort aztán elment a haverommal.és a leggázabb hogy a barinőmnek nem is a haverja az én haverom.a barátnőm csak szerelmes belé és impotálni akart neki.hát ez azért szerintem a fiú szemébe is röhejes lehetett hogy a barinőm inkább őt választotta és vele ment.hát szerintem is..


2013. okt. 16. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én elég érzékeny lelkű vagyok, iszonyú könnyen megbántódom, de ez azért nekem is túlzás. Még akkor is, ha neked is tetszik a srác... Ezen neked is nevetni kellett volna, minden normális ember így reagált volna, még egy hisztis p*csa is. Ha ez velem történik, az lett volna a normális folytatása, hogy elpoénkodunk rajt, hogy kinek milyen minta lehet a bugyiján/alsógatyáján. A barátnőd nem azért ment a sráccal, mert tetszik neki, hanem mert ő sem tudott mit szólni a hülye hisztidhez.
2013. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ELNÉZÉST KÉREK MINDEN KEDVES KOMMENTELŐTŐL DE EZT NEM ÉN ÍRTAM.ÚGYHOGY AKINEK ÁLLÍTÓL "ÉN" ÜZIKET ÍRTAM AZ NE VEGYE SÉRTŐNEK MERT NEM ÉN VOLTAM.VALAKI BELÉPETT AZ OLDALAMBA DE AZ MOST MINDEGY HOGY KI...

KAPTAM OLYAN ÜZENETEKET AMIKET ELŐSZÖR NEM IS ÉRTETTEM PL:

"ILYEN VISELKEDÉSSEL NE CSODÁLKOZZ HA EGYEDÜL MARADZ"

MEG ILYET HOGY :

"HÁT TE KIS RIB@N MIT KÉPZELSZ MAGADRÓL?MÉG TE HISZTIZEL ITT?MIKOR A TE HIBÁD MINDEN:D"

ELŐSZÖR NEM IS ÉRTETTEM MIRŐL VAN SZÓ EZÉRT ÉRTETLENÜL ÍRTAM VISSZA NÉHÁNY ÜZENETÍRÓNAK HOGY PL:

"MIVAN?NEMÉRTEK SEMMI.BOCSI DE NEMCÍMEZTED EL A LEVELET?"

AZTÁN MEGNÉZTEM A SAJÁT KÉRDÉSEIM ÉS RÁJÖTTEM.MINDENESETRE NE SÉRTŐDJÖN MEG SENKI AZ ÉN NEVEMBEN ÍRT BUNKÓ LEVELEKTŐL.ÉS NEM CSAK EZT A KÉRDÉST ÍRTA KI AZ A VALAKI HANEM MÉG EGY CSOMÓ OLYAT AMIRE SÉRTŐ ÜZIKET ÍRTAK NEKEM.MÉGEGYSZER BICSI DE EZEK NEM AZ ÉN KÉRDÉSEIM. :)

2013. okt. 17. 15:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezen jót röhögtem xD

Már az elején sejtettem hogy kamukérdés olyan átlátszó volt:D

2013. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Caps Lockot bal oldalon keresd. Ugyanúgy kell kikapcsolni, ahogyan bekapcsolta neked valaki... Merthogy nyilván az sem te voltál... :))
2013. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!