Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van (volt) egy nagyon jó...

Van (volt) egy nagyon jó barátom, akivel minden féltett titkom megosztottam és fordítva is ment a dolog. Egy hete olyanokat vágott a fejemhez, amiket nem tudok elfelejteni. Nem lesz már ez a barátság ugyanolyan, ugye?

Figyelt kérdés
Hiába békültünk ki, tudom miket mondott...

2014. ápr. 27. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem,ő nem jó barát, nem -feltétlenül- te hibáztál. (Azért írtam, hogy feltétlenül, mert nem ismerem a szituációt, nem tudom, mennyire vagy hibás az összeveszésben)
2014. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azt mondta a barátságom vagy inkább a társaságom teher és a régi sérelmeimmel tartottam sakkban, azért a barátom. Holott ez nem volt így. Én nem tudtam arról hogy úgy érzi. . . A legnehezebb pillanatokban, napokban semmiben sem állt mellettem
2014. máj. 6. 22:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor az nemigazán barát, nyűgből meg"muszájból" ne legyetek együtt, keressetek más társaságot sztem külön-külön! : /
2014. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Fish1 ***** válasza:
Az, hogy szerinte egy keserű ember vagy és teher számára a társaságod: ha valóban sokat "siránkozol" neki és szinte nincs más témád, vagy ha folyamatosan teljesen negatívan nyilvánulsz meg, akkor ezt megértem a részéről. Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod rajta, vagy leülni vele beszélgetni, hogy pontosan mi miatt is gondolja így, van-e más oka is a dolognak. Szerintem onnantól még rendbe jöhet a dolog.
2014. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy folyamatosan elárasztottam volna a keserűségemmel, vannak periódusok, amikor az embernek nagyon nehéz. Más barátokkal, barátnővel, tanárral, szülővel... És akkor jön a legjobb barátnak gondolt ember, akinek elmondod. Mert ő a legjobb barátod, bízol benne... Szereted. . . És te is a rendelkezésére állsz...de ezekszerint Álomföldön van ez. Azóta béke van. . . Csak én nem érzek úgy iránta mint anno.
2014. máj. 6. 22:35
 16/17 Fish1 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont egy feszültebb vagy türelmetlenebb pillanatában mondta ezt. Ha viszont keres, akkor nyilván megbánta valamilyen szinten. Szerintem azt mindenképp mondd el neki, hogy neked ez szarul esett, ez egyrészt szerintem oldani fogja a feszültségedet vele szemben, másrészt ne hagyd szó nélkül, mert akkor esetleg megteszi máskor is.
2014. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Alaque ***** válasza:

Utolsónak van tökéletesen igaza! A feszültség nem oldja fel saját magát. A problémákat meg kell beszélni. Kommunikáció, kommunikáció! Hány évesek vagytok?


Egyébként a köteles példa remek az emberi kapcsolatokra! Ne feledd, hogy a csomóban, bár nem szép, meg is lehet kapaszkodni.

2014. máj. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!