Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » éreztetek már olyat, hogy...

éreztetek már olyat, hogy barátaid között vagy, de még is olyan mintha egyedül lennél?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 08:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazi barát és haver (barát) között óriási különbség van. Neked haverjaid vannak, nem az igazi barátaid vesznek körül téged. Haverokkal mehetsz szórakozni, moziba menni, buliba járni, lehet 20-30-40 haverod is. Igazi barátból csak 1-2 legyen neked, akivel meg lehet beszélni mindent és akikre számíthatsz. Az ember is egyedül érzi magát az emberek között, hacsak nem találja meg saját értékét.
2014. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen én is tudom milyen érzés. Csinálj egy tumblrt (engem mindig megnyugtat).

HA továbbra is ezt a társaságot akarod akkor légy dominánsabb és ha együtt vagytok és találkozol valakivel, vagy meglátsz egy lányt akkor feltünően hagyd ott őket és ez rohadtul fogja őket idegesíteni, és mire minden a régi lesz addigra új baráti társaságod lesz és nem is fognak érdekelni.

2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!