Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérlek, vélemény? Elsősorban...

Kérlek, vélemény? Elsősorban fiúk véleménye a mérvadóbb.

Figyelt kérdés
Szóval az történt velem, hogy egy pasi (22) nagyon lemondta és kibeszélte nekem az legjobb barátját, és még rólam is mondott egy durva pletykát nekem, amit az a barátja (szintén 22 )mondott neki. Én ezek után nem hagyhattam annyiban a dolgot és kérdőre vontam a srácot akitől állítólag a pletyka származott, azt mondta nem igaz. Ezután én mindent el is mondtam neki amit a barátja mondott róla. Nagyon mérges volt. Szerintetek jól tettem? Nem ismerem egyik srácot sem, szinte semmit nem tudunk egymásról.
2014. aug. 5. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem ismered őket honnan a pletyka? és amúgy is ha tényleg nem ismered őket szard már le, hogy milyen hülyeségeket mondanak egymásról neked vagy rólad egymásnak...
2014. aug. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem ismered őket édes mindegy, hogy mit mondanak rólad. Ráadásul a legjobb barátját beszéli ki? Na ez érdekes. Szerintem hagyd őket a francba, ne is foglalkoz velük. Az ilyen emberek nem érdemlik meg a rájuk pazarólt időt.
2014. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!