Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb" barátnőm folyton...

A "legjobb" barátnőm folyton átver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok éve barátok vagyunk és én úgy tudtam hogy nagyon jóba vagyunk és nekem ezt is mondja, közben meg folyton hazudik nekem és a hátam mögött kibeszél. Nekem valamiért folyton azt mondja, hogy van pár ember aki nem szeretné hogy velem barátkozzon, de neki ez nem számít mert én vagyok a legjobb barátnője meg ilyeneket, és szinte mindenről hazudik. Legutóbb azt hazudta, hogy kimennek külföldre és emiatt én nagyon padlón voltam és már el is búcsúztunk egyámstól, de persze "csodás módón" a szülei meggondolták magukat és maradnak...persze ennél sokkal durvább hazugsága is volt. Mostanában pedig egyre többet és durvább dolgokat hazudik nekem és nem tudom miért, ha nem bír akkor miért nem mondja a szemembe? Miért kell olyan dolgokat kitalálni amitől én rosszzul érzem magam? Nem tudom mit tegyek. Mostmár csak eljátszom hogy hiszek neki de már egy szavát sem tudom elhinni, pedig régen sose hazudott. Kérlek segítsetek!:(

2014. aug. 13. 01:39
1 2
 11/11 Anonimuspuszmusz válasza:
Egy beszelo papucs vagy. Rugd fel es kopd le, tobbet nem erdemel
2015. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!