Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet egy normális...

Miért nem lehet egy normális fiú barátom?

Figyelt kérdés
Fiúkkal sokkal jobban elvagyok és kijövök mint a lány barátaimmal.Azonban mindig elfajulnak a dolgok.Vagy finoman célozgatni a szexre vagy mint ma is kijelentette nekem amikor kettesbe voltunk az egyik fiú haverom hogy feláll neki.Most erre mégis mit mondjak?Komolyan rosszul vagyok.Elmegy az egész kedvem mindentől.Pedig egyáltalán nem vagyok se szép és nem teszem ki semmin és nem is teszek célzásokat csak barátkozok.De akkor miért történik ez?

#barát #miért viselkednek így?
2014. aug. 18. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Szarok ráátok! Thörténelmi szemmpontbóól nézzük az egéész dolgokat, tanyulmányozom a bibliát is...
2014. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Biztosan okos és értelmes barát, aki kijelenti, hogy neki bizony áll a farka. Nem gyökerekkel kéne barátkozni.


Azt kikérem magamnak, hogy minden srác ilyen. Jól kijövök a lányokkal, de nem mozdulok rájuk, ha a barátaim.

2014. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én egyik fiú haverom is ilyen. Állandóan a szexről beszél sőt mondja, hogy mit csinál otthon stb. Mégis kit érdekel?

Mondja, hogy nézzem már meg azt a csajt stb.

Örülnék ha lenne egy normális fiú haverom de ő nem az.

2014. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

Van egy Remek megoldásom a problémádra: csak és kizárólag aszexuális (ha tetejébe aromantikus, nyert ügyed van) férfi egyedekkel ismerkedj. Szívfájdalmak, köpönyegforgatás, illetlenkedés, kellemetlenségek kizárva! :)


És most nem poénkodom. Ugyan anak tűnhet, de ha belegondolsz kérdező, vagy aki ezt olvassa, Erre a típusú problémára vagy lánybarátnők, esetleg homoszexuális emberek vagy egy teljességgel érdektelen férfi a megoldás. Velük lehet csak igazán barátkozni.

2014. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a korom sokban befolyásolná.De ha nagyon érdekel kamaszok vagyunk.Sajnos el sem tudom kerülni mivel még egy hétig vele vagyok beosztva diákmunkára.Eleinte normálisnak tűnt és igazából a munka miatt érdekemben állt vele barátkozni azután már csak úgy jött.De most hogy ezt így kijelentette már nincs kedvem egyedül vele egy légtérbe kerülni.Még ha próbálnék is úgy gondolni rá mintha meg sem történt volna két perc múlva elkezdett dicsekedni a méreteivel.Ami ugyancsak nem volt túl jó pont.Ezen a környéken még ő a "normálisabb" fajtába tartozott.
2014. aug. 18. 15:54
 16/24 anonim ***** válasza:
egy átlag kamasz fiú ilyen. Tombolnak a hormonok aztán mivel még annyi esze nincs,hogy mérlegelje a dolgot ezért megosztja ezt is. Tökre felesleges ilyen komolyan venni ezt a dolgot. Nekem is ez járt a fejemben kb abban a korban amiben te is vagy. Meg a többi fiú 90% -ának is. Nem tehet róla, elég durván megtudja hülyíteni az embert a hormonfröccs. Ha olyat találsz aki nem ilyen ott valami probléma van. Apropó, viccet félretéve. miért nem keresgélsz olyan fiú barátot aki azonos kapura játszik? Ott nem áll fenn ez a veszély.
2014. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerek a környezetemben olyan fiúkat.De nem gondoltam volna hogy mindenki ilyen,azt hittem csak újabban megint én fogom ki és én vagyok ilyen szerencsétlen.
2014. aug. 18. 16:17
 18/24 anonim ***** válasza:

velem barátkoznál? hová valósi vagy?


f

2014. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
én bárkivel barátkoznék azon ne múljon,de akkor már tényleg maradjunk meg a barátok titulusnál.
2014. aug. 18. 17:32
 20/24 anonim ***** válasza:
valamikor sörözhetnénk :)
2014. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!