Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet egy normális...

Miért nem lehet egy normális fiú barátom?

Figyelt kérdés
Fiúkkal sokkal jobban elvagyok és kijövök mint a lány barátaimmal.Azonban mindig elfajulnak a dolgok.Vagy finoman célozgatni a szexre vagy mint ma is kijelentette nekem amikor kettesbe voltunk az egyik fiú haverom hogy feláll neki.Most erre mégis mit mondjak?Komolyan rosszul vagyok.Elmegy az egész kedvem mindentől.Pedig egyáltalán nem vagyok se szép és nem teszem ki semmin és nem is teszek célzásokat csak barátkozok.De akkor miért történik ez?

#barát #miért viselkednek így?
2014. aug. 18. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sörrel akarsz leitatni egy lányt? :) az azért eléggé ....

Egyébként aki gyakorikérdések.hu -n ismerkedik azért azzal kapcsolatban nekem lennének előítéleteim. Gondolom színtiszta baráti szándékai vannak :D

2014. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Barátok szoktam sörözni(főleg ha van egy fiú barátod),ahhoz hogy leitasson több kell mint egy szimpla sör.Előítéletek mindenhol.Én bárkivel barátkozok ha az kedves és moderált, legyen az bárhol vagy nézzen ki bárhogyan.De igazából mind1 is,a kérdésem nem arra vonatkozott hogy itt ismerkedtem meg valakivel vagy itt ismerkedjek meg valakivel.
2014. aug. 19. 12:24
 23/24 anonim ***** válasza:
keresgélj kicsit idősebb korosztályban. Ha tutira akarsz menni ,akkor 60 on felül :) ott már nem hiszem,hogy gyakori eset a merevedés. :) de viccet félretéve, 20-25 év között már jóval higgadtabbak az emberek. Míg egy kamasz a legyet is meg... röptében. Mivel pontos kort nem írtál ezért feltételezem,hogy ez 5-10 évvel öregebb korosztályt takarna. Ott még nincs is akkor kulturális szakadék. És jó esetben nem is fogja meglengetni az anakondát előtted (verbálisan vagy fizikailag is beleértve).
2014. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
picit félre érthetően jött a sör sry :D de egy hideg sörgye melett lehet dumálni. Am. hol melózol mert nálunk vannak diákok bőven ha vmelyik buzgómócsingal gond van lerendezem ;)
2014. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!