Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést ismételve teszem fel újra és újra, de még mindig nem leltem válaszra. 22 vagyok 17-nek nézek ki. Eljárok néha haverokkal buliba, múltkor meg elhívtak vacsorázni (két baráti párom ők együtt én egyedül). Most nem mentem el bulizni, elegem volt. Társasági oldalon szintén sikertelenül jártam. Így fogom leélni a nyomorult életemet. Szakmám van és a főiskolát is 23.-ik éves koromra elvégzem, ha minden jól megy. Egyszerűen belefáradtam a várakozásba. Nem ér semmit így a nyavalyás életem.A semmiért vagyok és ez a gondolat mindig itt van. Van egy két srác, aki tetszik, de én nem jövök be nekik, mert folyton kerülnek. Van egy, aki azonos kollégiumba jár velem helyes meg minden, de az is tesz rám. Néha a szobatársamhoz jön fel (amúgy annak kettő is van szerintem ő meg egy másik). Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Szépen öltözök, mosom a fogam, fésülöm a hajam... átlagos egyszerű ember vagyok, de úgy tűnik ez nem jó, valamit változtatni kellene, de egyszerűen nem tudom, hogy mit kellene. Szoktam futni meg kerékpározni, de a mostaniak inkább gép előtt despednek így magamra maradok mindig. Ha meg eltolják az arcukat buliba inkább egy elhízott macát szúrnak ki nem engem. Gondoltam rá, hogy meghízok, de azt nem akarom megtenni, mert gusztustalan lennék mondjuk 65-70 kg felett (most a fizikumnak hála edzett 63 kg-os vagyok szinte nem látszik, hogy ennyi lennék hála a tömörebb izmoknak meg a csontozatnak). Szóval már minden elhízott haveromnak van mindenféle pasija csak nekem nincs ezért meg nem fogom a testem elrondítani. Igen és nem vagyok kacska lábú, de még azoknak is van meg a kancsaloknak és a fogam se rohad. Ismerek egy olyat, amelyiknek 15-16 évesen még gyereke is lett és elől csonkig kirohadtak a fogai még jóval a gyerek előtt é még az is kellett valakinek.Engem még a szerelem szele se ért el. Szóval ennyit erről. Nem érdekel a moderálás, ez az igazság. Értelmes választ kérek, nem a bugyuta kioktatást, ugyanis felnőtt vagyok nem érdekel a 20 alatti életet nem élt kommentje. "jaj sminkeld magad" meg menj el gyakrabban buliba. Teli a hócipőm ezekkel a bugyuta hozzászólásokkal.
2014. szept. 13. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én inkább téged néztelek volna ki,mint az ''elhízott macákat''. Ha a te korosztályod lennék... 14/f
2014. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak engem már nem nagyon érdekel, hogy így élem-e le az életem.. Meguntam a sok várakozást és bizakodást. Majd lesz valami, vagy megtalálom azt a valakit egyszer, vagy nem. Csak annyit mondanék, ne változtass magadon csak azért, hogy másoknak megfelelj, pláne ha olyan vagy, amilyennek írtad magad. Tudom, ezzel nem sokat segítek, de átérzem a helyzeted, kitartás és türelem!
2014. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hardy Weinberg ***** válasza:

"Értelmes választ kérek, nem a bugyuta kioktatást..."

Es szerinted erre mégis milyen értelmes választ lehetne írni? Mert én nem tudom.

2014. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán csak paraszt vagy. Az is elég indok tud ám lenni.
2014. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
baromira unszimpatikus vagy, nekem sem tetszenél :")
2014. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, távol álljon tőlem, de valóban lehet, hogy belül kéne szétnézni jobban, ha kívül minden rendben, elvégre "rossz dolog, ha a zsák többet ér a húsnál, ami benne van."

Mindenesetre sok sikert kívánok, talán csak ez a "kérdés" sikerült olyanra, amilyen :)

21/f

2014. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem viszont szimpatikus az írás.

voltam némileg hasonló helyzetben legalábbis ami a társasági életedet illeti és nekem az a felismerés jött le ebből,hogy rossz környezetben vagyok rossz emberekkel.

puhány,lusta,céltalan, semmirekellőkkel voltam körülvéve ami engem idegesített.

szóval keress egy olyan közeget,ahol jobban tudsz érvényesülni,hozzád hasonló nézőpontokkal rendelkező emberek vannak.

kiindulásnak ott a küzdősport edzés,általában csípik a vagányabb csajokat,vagy a konditerem ott is be fognak próbálkozni,ha valóban csini vagy.

2014. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viktorvarga ***** válasza:
mindenki semmiért van:) de ez a 63 kiló nem sok egy kiscit?
2014. szept. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
63 a 170 cm-hez nem sok sőt inkább jó szerintem
2014. szept. 13. 11:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Parasztnak azért nem nevezném magam és elutasítónak se, ha valaki megszólít belül meg nem fogok változtatni, ha szeretem valamilyen szinten embertársaimat. Ha konfliktusom van szép csendben ott hagyom, ha kell. Régebben tényleg jártam bulizni csak két évben egy barát elvesztése hatalmas lyukat ütött az életembe és azóta nem nagyon közelítek emberekhez csak, ha azok felém, mert nagyon fáj még mindig és ezen soha nem tudok változtatni ezért inkább kevesebb emberrel tartok szoros barátságot, de egyik sem érdeklődik utánam komolyabban.
2014. szept. 13. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!