Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igazi barátaim...

Miért nincsenek igazi barátaim? Másoknak hogyhogy vannak?

Figyelt kérdés

A "barátaim" nem igaziak. De még csak nem is sokan vannak! Van az a kategória, hogy kevés igaz barát, és az, hogy sok hamis. Namármost; én egyikbe se esem bele, mert nekem kevés hamis barátom van. Ennyi az összes...

Akik vannak, csak azért vannak, hogy a suliban ne unatkozzam. Nem mondok el nekik titkokat, és ők se nekem, mert nem vagyunk igaz barátok. Nem ismerjük egymást, csak összecsapódtunk, hogy kibírjuk ezt a 4 évet. Hát, kibírtuk, de fél év múlva vége, és nekem senkim nem lesz. Miért nem váltunk 3 év alatt igaz barátokká? Velem van a baj? Honnan lehet igaz barátot szerezni? Építsek magamnak, mint Frankeinstein? :D

Ilyenkor szünetekben (őszi szünet van) egyáltalán nem találkozunk, szinte egész héten nem csináltam semmit. (Na jó, szombaton elmentem bulizni az általános iskolai barátnőmmel, de csak mert kétségbeesetten kiírtam Facebookra, hogy valaki jöjjön már el valahova. Különben senkivel nem mentem volna sehova.)

Mindenkinek vannak barátai és saját kis élete, amibe én valahogy nem férek bele. Más nem magányos soha?


L/18



2014. okt. 30. 19:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Változott a helyzet azóta?:)
2018. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Erdeklodnek, hogy azota mi a helyzet?


En is 22/l vagyok es erdekel, merre es hogyan vitt az elet?

En kb. 1 eve erzem igy magamat es ketsegbe vagyok esve ...:(


Udv:)

2019. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!