Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóba állnál öreg cigányokkal?

Szóba állnál öreg cigányokkal?

Figyelt kérdés
Ha jobban belegondolunk egy 70-80 éves cigány öregember már a légynek se tudna ártani.

2014. nov. 6. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolod te!
2014. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár milyen hihetetlen szoktam beszélni idősebbekkel és fiatalabbakkal is. Nem attól fäszfej valaki h cigány, bár tény h sokkal több van köztük. Vagyis inkább alig van normális, de azokkal nagyon jól el lehet beszélgetni.
2014. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
20 éves cigánnyal is szóba állok, ha normális.
2014. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szóba persze egy 9 mms-el az övemen. :D
2014. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
A cigányok elég gyakran szaporodnak családon belül, rettenetesen rossz a génállományuk és ritkán látsz akár 50 éves cigányt is.
2014. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én már megjártam velük párszor. Fossák a szót, aztán egyszer csak azon kapod magad, h berakott a táskádba egy házi késztésű fakanalat meg három szem varázsbabot és az árát követeli, ha nem fizetsz, akkor elátkoz... Nem vagyok babonás, de akkor is idegesítő.
2014. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
22%
na jo miért hiszi aszt mindenki hogy minden cigany szemét? nekem a férjem cigány én pedig magyar vagyok es nagyon jol elvagyunk a család tagjai is nagyon rendesek velem es mindenkivel. tőrvényt betartó emberek, szerintem magyarok köszt is vannak gonosz emberek sőt minden országban minden fajj köszt vannak !
2014. nov. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó én cigány vagyok. Igen vannak normálisak de ritka, nagyon RITKA. Elkeserítő és emiatt szégyellem a vérem, habár nem látszik a viselkedésemen, beszédemen és a kinézetemen a fajtám(Hála Istennek!!)

Talán ha helyesen írnál, elhinnénk, hogy nem vagy cigány.

2014. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolso :fetreng: :D
2015. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!