Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogom van megsértő...

Szerintetek jogom van megsértődni ezen?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimiben vagyok elsős. Tegnap délután az egyik legújabb barátnőm átjött hozzánk. (Ő még sosem volt nálunk.)

Már amikor belépett az ajtón egyből megszólta a lábtörlőnket, hogy ez milyen csúnya meg, hogy ehhez már tehetség kell, hogy ilyen lábtörlőt találjon valaki. Ahogy mentünk beljebb mindent megszólt, hogy az előszobánk fala már rászorulna egy festésre stb. A szobámat se kímélte arra meg azt mondta, hogy milyen lepukkant meg undorító a szobám színe. A fürdőszobánkra meg már le sem írom mit mondott mert az nyomdafestéket nem tűrne. Szerintetek jogosan sértődtem rá ez miatt?



2015. márc. 21. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jogod van.
2015. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez a viselkedés sértő! Amilyen személyiséget mutat..az alapján azt mondom, én biztos nem fűzném vele szorosabbra a barátságot..
2015. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!