Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a hisztije?...

Szerintetek jogos a hisztije? En vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnommel megismerkedtunk egy fiuval aki mind a kettonknek bejott. Idaig nem is volt gond, csak nem egyik este a fiu irt mind a kettonknek es lekezdtunk beszelgetni. A baratnom nagyon felenk vele szembe es mikor talalkoznak vagy valami nem is mer hozzaszolni se semmi. En viszont igen. A fiu eszrevette, hogy en batrabb vagyok, meg oszintebb es direktebb, ezert elkezdte velem szorosabban tartani a kapcsolatot, azaz nap mint nap beszelgettunk meg ilyenek. A sok beszelgetes meg talalkozas utan beleszerettem a fiuba. Ezt a baratnomnek nem mondtam el, mivel nem akartam, hogy megsertodjon, annak ellenere, hogy o nem is szereti a fiut, csak tetszik enki... Igen am, de ahogy a baratnom rajott, hogy a fiu tobbet beszel velem meg minden erdekes modon egybol bele szeretett. Egyszer a suliba a fiu megolelt a baratnom elott, es ezert a baratnom nem beszelt velem egy honapig, mivel, hogy o szerette a fiut es en "elvettem" tolle. Ami szerintem nem igy van, mivel nem tehetek rolla, hogy soha nem mert hozzaszolni meg minden. A fiu tudott errol az egeszrol es azt mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel az ugyel, mivel a bartnom gyerekesen viselkedik, es azt is mondta, hogy en sokkal baratsagosabb, direktebb vagyok es hogy velem lehet ertekezni, meg minden. Egy honap utan a baratnom bocsanatot kert a viselkedeseert es en persze meg is bocsatottam neki meg minden....

Most a napokban a baratnom ismet hisztizik azert mert a fiutol kaptam csokit es o ezt megtudta, es azt mondta, hogy en hogy tehettem vele ilyent...

Mert elvileg o megint szerelmes a fiuba...

Csak az az erdekes, hogy o mindig olyankor lsz bele szerelmes amikor valamit megtud rollam es a fiurol. Amedig nem tudott semmit ossze vissza beszelgetett mas fiukkal meg talalkozott veluk, es szerintem aki szerelmes egy fiuba az nem is viselkedik.

Szerintetek jogos az, hogy hisztizik, es en vagyok a paraszt?

Mi a velemenyetek?

Bocsi, hogy hosszura sikeredett...


2015. ápr. 4. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal.

A "barátnőd" csupán féltékeny és irígy rád, hiszen téged választott a srác. Viszont ha te és a srác kölcsönösen szeretitek egymást, ne hagyjátok hogy közétek álljon. :)

Egyébként kicsit ismerős a szitu..:D

2015. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
veled is ez a helyzet? :D
2015. ápr. 4. 21:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Majdnem. :D
2015. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hat akkor kitartast! :D
2015. ápr. 4. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Neked is! :D
2015. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2015. ápr. 4. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!