Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretethiány? Mit tehetnék? 14L

Szeretethiány? Mit tehetnék? 14L

Figyelt kérdés
A barátaim körülöttem mind szerelmesek, boldogok, szépek és vékonyak. Csak én ülök itt tök egyedül. Fogyni is szeretnék, azt mondják egyáltalán nem vagyok kövér de én így érzem (165cm 59kg). El vagyok keseredve hogy nekem semmi sem jön össze...

2015. jún. 24. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Ne fogyózz, hanem inkább mozogj. Járj el futni, csinálj cardio edzéseket. Hogy várod el hogy mások szeressenek, ha még te sem szereted önmagad?


17/F

2015. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Viven kérdései ***** válasza:
Én meg nem tudom hogy szerelmes vagyok vagy mi van;pedig utálom őt.Olyan kötekedő;neg folyton néz.Mindig kiirtom ezt az érzést de még marad.(már 4eve így)
2015. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik a szépség,hogy valaki vékony-e.Te is biztos szép vagy,csak el kéne fogadni önmagad,és így mindjárt jobb lenne minden,hidd el.
2015. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az tök hülyeség, hogy "ha nem szereted saját magad, akkor mások se fognak..." Én se szeretem magam, és mégis szeretnek mások.
2015. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mumusan ***** válasza:
Nem hülyeség. Ha szereted magad, az kezed, akkor az kisugárzik. És ez elég vonzó tulajdonság.
2015. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mumusan ***** válasza:
100%
....kezed-életed (nagyon okos telefon)
2015. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, mint te, de nem jó mindig magad alatt lenni. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, attól jobb lesz.
2015. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
OFF nem egyféle "nem szereted magad" van. Amikor csak elutasítasz ezt-azt magadban, az még "csak" az önelfogadás zavara. Amikor komolyan pikkelsz már magadra, na az kiül.
2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok :P 13/L

Én speciel barátok nélkül maradtam,1 barátnőm volt aki szépen hátbaszúrt miután a fiúja miatt le se tojt,én mégis szaladgáltam utána mint egy kiskutya,a többiek elvannak a saját "csoportjukkal" ,és én sehova nem illenék be,eleve csendesebb típus vagyok,sokszor szimplán a stílusom miatt piszkáltak (zenei,öltözködés).

3 kilóval vagyok nehezebb mint te,magasságban ugyanakkora.1 hónapja senkivel nem találkoztam szinte,mostanában gondolkoztam hogy valami hobbi tényleg kéne,valszeg majd eljárok biciklizni ha jobb idő lesz,itthon felülésezek,és figyelek az étrendemre.

Ha szeretnél beszélgetni,írj nyugodtan:)

2015. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Lányok, annyi ilyet olvasok, és még is ha egy ilyen lányhoz odamegy egy kicsit csúnyább srác akkor elhajtjátok :) akkor mit siránkoztok hogy egyedül vagytok, hanem kapjátok meg az Adoniszt akkor inkább egyedül maradtok életetek végéig...
2015. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!