Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretethiány? Mit tehetnék? 14L

Szeretethiány? Mit tehetnék? 14L

Figyelt kérdés
A barátaim körülöttem mind szerelmesek, boldogok, szépek és vékonyak. Csak én ülök itt tök egyedül. Fogyni is szeretnék, azt mondják egyáltalán nem vagyok kövér de én így érzem (165cm 59kg). El vagyok keseredve hogy nekem semmi sem jön össze...

2015. jún. 24. 11:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy elhajtanám? nem hajtanám el
2015. jún. 25. 12:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Én se hajtanám el :D nem azért siránkozok mert jaj nincs pasim mi lesz velem,egyszerűen olyan barátokra vágyok,akikben meg lehet bízni,lehet beszélgetni normálisan:) de eddig csak olyannal találkoztam aki vagy szembe vagy hátam mögött mondta hogy nem akar velem lenni mert leégetem,vagy nem bírnak a barátai,unalmasnak tart stb..én meg akkor nem kényszerítem.De ha odajön hozzám egy fiú/lány aki tök mindegy hogy néz ki,én se magam választottam hogy nézek ki,és elkezd velem beszélgetni,kérdez valamit,vagy csak simán ismerkedik nem fogom elhajtani hogy te ronda vagy ne szólj hozzám. :D
2015. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is nagyon sokszor így érzek. Vannak barátaim de legjobb az nincs és hogyha kikell állni értem, vagy csak megkérem hogy kísérjenek el a boltba (a sulitól durván 30 méter) akkor meg otthagynak. :( Én se tartom szépnek magam,se vékonynak (pedig Mások szerint az vagyok). De ennek ellenére mostanában elkezdtemjárni futni,meg odafigyelni hogy mit eszem és sokkal jobban érzem magam! A szépséggel még mindig gondjaim vannak,de próbáld meg ezt: Nézz bele a tükörbe és figyeld meg jól az arcod! (minden nap)első nap keress az arcodon 5 dolgot ami tetszik. Másnap 6-ot... Hidd el szebbnek fogod érezni magad ha tudod hogy mi szép benned!

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fogadd elmagad, mosolyogj, ismerkedj! ;)

13/L irj nyugodtan :)

2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!