Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátnőm nagyon...

Mit tegyek? A barátnőm nagyon fura lett s idegesítő.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek csak akkor kellek ha másnak nem kell ez már kezd idegesíteni mert ha másokkal van akkor kibeszél s mikor nálunk van akkor meg mindig csak azt mondja szinte hogy vegyem rá anyumat hogy vigyen el minket a strandra pedig hiába mondom neki hogy nem akarok menni.Remélem megértettétek amit le írtam

13/L


2015. júl. 1. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha így viselkedig veled,akkor hidd el,hogy Ő nem a legjobb barátnőd!
2015. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
95%

Ahogy elottem irtak o tenyleg nem a lrgjobb bnod.

Ugymond erdek barat, akinek akkor kellesz, akkor van akar veled lenni, ha epp senki nem er ra..

Szerintem ne nagyon baratkozz vele, mert nem eri meg, hiszen csak kihasznal.

2015. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha lò nincs, jò a szamàr is. Ha nàlatok van, mièrt ő mondja meg hogy hova menjetek?
2015. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznosak voltak :) nem tudom miért mondja pedig mindig mondom neki hogy nem megyünk.
2015. júl. 1. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Koptasd le ezt a gerinctelen élősködőt magadról minél előbb,csak kihasznál téged.
2015. júl. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Micsoda problematikák. Jaj de rég is volt hogy ebben a cipőben jártam. :) Elárulom neked ezen minden 13 éves keresztül megy. Az egész lényegtelen hidd el, pár év múlva neked is az lesz. Saját tapasztalatom az hogy: KERESS NORMÁLIS BARÁTOT, KERESS VALAKIT AKIVEL ÖNMAGAD LEHETSZ NEM KELL AZT ELJÁTSZANOD HOGY MILYEN NEM VAGY!


Én hasonló cipőben jártam. és egy megfelelési kényszerem volt, úgy viselkedjek, úgy beszéljek, úgy alkossak véleményt dolgokról ahogy ő szerintem elvárja. Visszanézve a barátokkal kapcsolatban az egyetlen és legfontosabb szempont az hogy olyan keress akivel mindig minden körülmény között ÖNMAGAD LEHETSZ, nem egy megjátszott személy, azért mert azt hiszed ez a menő vagy bármi is játszódik le a kis buksidban. hidd el csak az számít amit leírtam. bárcsak nekem is elmondta volna valaki ezt 10 éve mikor én voltam ennyi.

2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chiharu válasza:
Mondd meg neki amit gondolsz, ha megérti akkor próbáld meg egyensúlyba hozni a barátságot, hogy mindketten önmagatok tudjatok lenni, mert úgy nincs barátság, hogy nem veszitek át a másiknak legalább 1 kis tulajdonságát, és egyenlőre ne árulj el neki titkokat, mert elmondhatja. Ja, és ha nem megy a barátság akkor lépj le, vagy várd meg, míg ő lép le.
2015. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!