Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet fiú és lány...

Szerintetek lehet fiú és lány közti barátság?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de meg akar majd dugni. :D
2015. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Nekem már lassan 7 éve, hogy van egy lány barátom, még ha néha össze is veszünk akkor is illik rá az igaz barát jelző! :)

20/f

2015. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy akkor lehet. Aki nem tetszik azzal nagyon jókat szoktam beszélgetni,mert nem kell parázni.
2015. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem lehet....
2015. aug. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hát. :)
2015. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azt mondják az egyik fél mindig többet érez...

Nekem van egy nagyon fontos lány barátom akire 100%-ban csak barátként tekintek én hiszek benne, hogy ő is csak így tekint rám...szerintem lehetséges, ha megfelelő mind2 fél élete...tehát ha egyiknek sincs szeretet hiánya amit a másik pótol egy idő után...


22F

2015. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B25 válasza:
Erre a világ kezdete óta senki se tudja a választ. Mindenkinek megvan a saját véleménye a tapasztalatai alapján. És az én tapasztalatom az hogy lehet. A legjobb fiú barátommal már 5 éve ismerjük egymást és sose történt közöttünk semmi. Persze többször feljött a téma hogy mi lesz majd ha pár év múlva máshogy látjuk de ezt nem is tudjuk komolyan venni mert egyszerűen nem úgy tekintünk a másikra. De hidd el az életben úgyis ki fogod ezt tapasztalni!
2015. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet, bár szerintem ezt embere válogatja. És talán függ tőle, hogy milyen rég óta ismered. Én kb. öt éves korom óta ismerek egy srácot, most 17 vagyok, és egyikünk se tud "úgy" nézni a másikra. szerintem ez azon múlik, hogy mennyire veszed természetesnek, hogy fiúból/lányból van a barátod.
2015. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Lehet nekem a legjobb barátom fiú és lassan 6 éve vagyunk barátok mindig velem volt akkor is amikor a lány ,, barátnők,, otthagytak és szerintem sokkal könnyebb a barátkozni a fiúkkal meg nincsenek ilyen jajj rossz a hajam nem mozdulok ki itthonról cuccaik ami szerintem tök jó

14l

2015. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!