Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt introvertált...

Vannak itt introvertált lányok, esetleg fiúk, akiknek kevés barátja van és nem értik meg őket?

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált beállítottságú lány vagyok már régóta és nagyon nehezen barátkozom. Nehezen nyílok meg és sok időre van szükségem -főleg élőben, hogy összefüggő mondatokat alkossak többnyire olyan embereknek, akikkel kapcsoltban azt érzem, hogy nem tudnék kijönni vagy nem értenének meg. Nagyon nehezen tudok kiigazodni magamon, mert néha elég csak egy gondolat és a padlón tudok lenni. Sok mindennel kapcsolatban ambivalns érzéseim vannak és előfordul, hogy döntésképtelen vagyok olyan dolgokkal kapcsolatban, amik a jövőmet illetik. Úgy érzem, hogy egyedül vagyok, és néha, amikor elgondolkodom, mindig szomorú leszek, mert nagyon jó lenne valakivel beszélni vagy csak egy kicsit kikapcsolódni, akivel közösen megértjük egymást. Előfordul, hogy vannak olyan napjaim, amikor le vagyok törve, mint a bili füle és senkivel nem szeretnék beszélni, vagy ha mégis, akkor csak pár percet... :d Ha az MBTI szerint nézzük a dolgokat, akkor INFP vagyok, ha az enneagram szerint, akkor 4w5, de mivel ez nem annyira ismert fogalom még felénk, így félve említeném meg.. Néha eléggé bolond és vicces lány tudok lenni, főleg, amikor össze-vissza vagyok magammal, illetve amikor jól érzem magam. Tulajdonképpen pozitív gondolkodású vagyok, ameddig nem ütközöm egy olyan jellegű problémába, amelyet nem akarok/nem tudok megtenni, de persze nagy nehezen átküzdöm magam rajta és újra pozitív leszek. Nagyon hiányzik a szerelem is az éleemből...sokszor a fiúknak is, akik közelednének hozzám nem merek esélyt adni, mert nem szeretném őket megbántani...Általában az szokott előfordulni, hogy amikor közelednék egy fiúhoz, akkor Ő menekül előlem, s amikor valaki közeledne hozzám, akkor pedig én menekülök... Lehet, hogy fura, de arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan lányok, akik szintén hasonlóképp gondolkodnak, mint én, s úgy érzik, hogy egyedül vannak?

2015. nov. 27. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak, de legtöbben csak sajnáltatják magukat és tenni nem tesznek érte, hogy változzon a helyzet. Nekem írhatsz, ha gondolod. Csak hanyagoljuk ezt a MBTI baromságot, mert senki nem fogja megnézni, hogy a szerint te mi vagy. Ha valaki megakar ismerni, akkor beszélni fog veled és az alapján ítél meg. Kivéve az a nagyon nagy többség, akik a külsődet nézik.
2015. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
55%

Szia!

Ezt nem hiszem el... mintha csak én írtam volna...

Megkönnyebbülés, hogy nem csak én vagyok ilyen. :)

Én a hozzád hasonló embereket, akik egyedül érzik magukat, legszívesebben megölelném, és azt mondanám neki: "nem vagy egyedül, én itt vagyok. " Mert én is ilyen vagyok és jól esne, ha valaki ezt tenné. :(

Ha gondolod, beszélgethetünk. :)

Nincsenek barátaim. :/

2015. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok, nyugodtan írhatsz!:)
2015. nov. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát figyelj... Én INTJ vagyok 25L nekem sincsenek barátaim. Barátom viszont van. Én internetes társkeresőn találtam rá, máskülönben nem sok esélyem lett volna a párkapcsolatra. De a virtuális világban talán könnyebb a célzott keresés. Nincs az emberen olyan félelem az elutasítástól, csalódástól, hisz kezdetben csak karakterekről, gondolatokról, esetleg egy-két fotóról van szó. Nincs az hogy hónapokig kerülget az ember suliban, melóhelyen valakit, aztán összeszedi magát hogy közeledjen felé és kiderül, hogy foglalt, vagy csak egyszerűen nem jön be neki az illető.

Most oké neten is van sok szélhámos, de a való világban is, akiről azt hitték hogy milyen rendes ember, aztán kiderül, hogy otthon mégse az pl. agresszív a családdal. Szóval nincs garancia semmire. DE egy introvertált ember esetén jelenthet egy opciót a netes társkeresés.

2015. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!