Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos összesen egy barátnőm van akivel szoktam találkozni, azonkívül mással senkivel, nem vagyok beszédes először, de nagyon segítőkész vagyok és jószívű csak a igazából mivel nem vagyok annyira szép nem nagyon beszélgetnek velem az emberek, mit kéne csinálnom? Köszönöm előre a válaszokat!

2015. dec. 31. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene ahhoz szépnek lenni, hogy beszélgessenek veled?
2015. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia , sport kluboknál rendezvényeken hobbiszakkörökben érdemes leskelődni . Nem neked kell másért állandóan tenni más is segítsen téged meg magát is .
2015. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az osztályban is azokkal a lányokkal beszéletnek a többiek akik szépek és ezért.
2015. dec. 31. 16:13
 4/6 Catla válasza:

A szépség relatív, szóval, szerintem sem ezen múlik. Attól, függ, hogy azok a lányok, akikkel sokat beszélnek, és ,,több,, barátaik vannak nyitottabbak-e, mosolyognak sokat?

Én is visszahúzódóbb típus vagyok, 2-3 barátnővel, viszont, próbálok a nagyobb társaság felé nyitni, mivel az emberek mindig a vidámak társaságát keresik elsősorban. Szerintem próbáld meg megmutatni a jó tulajdonságaidat,-például, a segítőkészségedet, mert ez nagyon pozitív tulajdonság- és próbálj nyitottabb lenni. Ha nehezebben is megy, mosolyogj többet, hogy lássák, hogy vidám vagy. Mivel, az emberek nagyon szeretik a jókedvű személyeket! :-)

2015. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan még barátnak sem akarnak csúnyább embereket.. Jól hangzik amiket írtál meg igaz is, de egyedül nehéz, legalább egy valaki kellene melléd, akivel együtt megmutathatjátok milyenek is vagytok. :) Annó nekem is csak egy haverom volt, de mivel egy osztályba jártunk, nem érdekelt ki mit gondolt, elvoltunk, mások meg mindig látták ezt és el kezdtek közeledni felénk, egy idő után már mindenkivel jóban voltunk. :) Használd ki szerintem is a jó tulajdonságaid maximálisan, és légy önmagad. :)
2015. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz barátokat szerezni,mert hasonlóak kellene hogy legyenek...


Örülj annak hogy 1 barátnőd van,légy vele többet!

Sok sikert kívánok!

2016. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!