Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy barátom vagyis inkább már nem is barát aki azt csinálja hogyha mérges rám akkor ráír az ismerőseimre akiket ő nem is ismer és rólam hazudgál nekik és bekavar de már mondtam neki hogy hadjuk egymást békén és azóta sem hagy kavar a hátam mögött és beletur a magánéletembe és már rendes félek hogy nehogy komolyabb bajt tegyen a társasági életembe.Kérlek segítsetek mert,már ezt nembírom.

2016. jan. 11. 22:54
 1/4 bigshow válasza:
azt tudom javasolni, ne törődj vele. mond meg neki hogy ami történt annak vége és a legkevésbé sem érdekel hogy mi van vele...mellesleg "hogyha mérges rám" ezek szerint valamit te is csináltál vele...
2016. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen azért mérges rám mert nem csak vele barátkozok meg azért mert néha nem írok rá messengeren és már jön a veszekedéseivel de ilyenek miatt ezt csinálja velem...
2016. jan. 11. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúk vagytok mindketten? Lehet a barátod magányos, és te vagy az egyetlen barátja, s ezért ragaszkodik hozzád, viszont fél elveszíteni. Védelmi reakciója az hogy veszekedik veled, és ha nem megy a barátság inkább tönkre akar tenni.

Nem kizárt hogy annyira jó barátnak tart hogy már szerelmes beléd, biszex is lehet, de heteróként is érezhet olyan erős köteléket hogy szinte szerelemnek nevezhető.

Az én javaslatom az hogy beszélj vele, kérdezd meg miért fáj neki ennyire hogy másokkal is barátkozol. Mond meg hogy meg szeretnéd oldani és érteni a helyzetet, hogy miért viselkedik így. Mindenképpen ez nem tudatos, inkább egy önvédelmi reakció, pszichés betegség. Segíts neki, és mindkettőtöknek jobb lesz.

Ha hanyagolod annál dühösebb lesz, sértődöttebb és annál több hülyeséget csinál amivel magának és neked is sokat árthat. Nem éri meg, beszéld át vele a dolgokat!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy életkort írhattál volna.

Csak téged akar felbosszantani.Ha látja,hogy már le se s_arod idővel abba fogja hagyni.

2016. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!