Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem nevetséges,...

Csak szerintem nevetséges, amikor bepasizik valaki, és rögtön elfelejti a legjobb barátait?

Figyelt kérdés

18/L vagyok.

Mindkét legjobb barátnőm kb. fél éve pasizott be, nagyjából egyszerre. Nos, azóta kb. egyedül vagyok. Tudom, most jön majd az a rész, amikor kapok egy csomó olyan választ, hogy "Csak irigy vagy rájuk", "Ha neked is lenne barátod, akkor másképp gondolnád", "Felnagyítod a dolgot", stb. Legalábbis ezeket tapasztaltam más kérdéseknél.


Igazából tényleg egyedül vagyok. Nem, nem pasira vágyom.

Direkt döntöttem úgy, hogy erre az időszakra jegelem ezt a dolgot a felvételi miatt. Most nem is igénylem azt, hogy legyen párkapcsolatom. A barátaim hiányoznak. De piszkosul... mert ami eddig természetes volt (hogy mindig írhatok, ha valamit meg kell beszélnem valakivel, hogy minden nap beszélünk, hogy együtt eljárunk szórakozni, stb.) ez egyik pillanatról a másikra odalett. Komolyan, olyan érzés, mintha kidobtak volna... csak nem egy pasi, hanem a legjobb barátnőim.


Tehát konkrétan leszarnak. A szüleimen kívül nem tudok senkivel sem megbeszélni semmit már. Nyilván van néhány haverom még, de azok nem olyan kapcsolatok, amelyekben nyíltan tudnék beszélni bármiről...

Nem tudom, ez az élet rendje? Hogy ha jön egy állítólagos szőke herceg, akkor le kell szarni azt, aki eddig végig ott volt melletted?


Egyszerűen nem értem... és azt sem tudom felfogni, hogy én nem hiányzok nekik.


Próbáltam már megbeszélni, de csak azt kaptam, hogy "Bármi van, mi mindig itt vagyunk! És találkozunk, és minden ugyanolyan lesz mint régen!" Hát igen, aztán 1 hétig megint ugyanolyan volt minden, 1 hét után meg ugyanúgy nem törődtek velem.



2016. márc. 28. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Ja és ha szakít a párjával akkor meg vissza sírja magát a barátainál.Majd újra lesz párja majd újra leszarja őket. Ezt nem lehet arra fogni,hogy vki szerelmes szerintem!!!


Első 2-3 hónapban lehet elhanyagolják a barátokat a friss szerelmesek de utána normalizálódni kéne a dolgoknak. Legjobb barátnőmet amióta ismerem ez volt 2-3 hónapig mintha kb nem léteztem volna,utána szépen lassan vissza tér. Ő maga vallotta be,hogy szégyen nem szégyen akármennyire szeret, akkor semmi nem érdekelte velem kapcsolatban csak a párja,hogy vele lehessen.Mondjuk hozzá tette,ami szerintem nem kellett volna,mondta ha kórházba kerültem volna lehet akkor se érdekelt volna,annyira szerelmes voltam..mondjuk ez szíven ütött és kivertem a balhét.Hogy azért egy barátja kórházba kerülne,nem érdekelné,mert szerelmes?? :O

Mondjuk szerencsére nálunk azért jól működik a barátság és mikor lecseng a 2-3 hónap utána ugyan úgy sokat találkozunk minden nap beszélünk!! Bulizunk,vásárolgatunk,programozunk.Nyilván nem annyit mint előtte,de azért ahhoz képest sokat,hogy párja van.


Nálam is ez volt,még egy régi barátságnál. Le se voltam szarva aztán mikor vége lett a kapcsolatuknak 3,5 év,ez idő alatt ha 2 havonta váltottunk pár mondatot,majd jött sírni,őszintén elküldtem a bánatba..


És ha a mostani barátnőm 4-5 hónap tovább leszarna,megszakítanám vele is a kapcsolatot.Lehet én vagyok a car.


Én sem voltam szerelmes.De én úgy érzem,hogy nem hanyagolnám el a legjobb barátnőmet,nyilván első időkben kevesebbet foglalkoznék vele,de akkor sem azt,hogy havonta két havonta ráírok,hogy mizu? mintha semmi nem történt volna.


Azt mondom kapcsolatok elején pár hónap bele fér,hogy hanyagoljuk a barátainkat,de ezt mondjuk évekig nem lehet húzni!!!

2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Én is nagyon sok mindenkitől elfordultam, amit az elején észre se vettem, de amikor szerelmes az ember, csak a másikkal akar lenni és csak ő érdekli. De tapasztaltam ezt fordítva, hogy velem nem foglalkoztak emiatt. Vagy pl a párom is elvesztett néhány barátját, mert nem tudta még az elején összeegyeztetni velem őket, meg neki is volt olyan haverja, aki kiesett a társaságból mert barátnője lett.

Szóval szerintem ez természetes :s

21/L

2016. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó


"Én is nagyon sok mindenkitől elfordultam"

" De tapasztaltam ezt fordítva, hogy velem nem foglalkoztak emiatt"


Pont azért nem foglalkoztak veled,mert mint írtad elfordultál tőlük! Gondolom kerestek,csak megunták.Így persze,hogy nem foglalkoztak veled :)


Mondjuk ismerek jó pár embert akik attól,mert szerelemesek simán össze tudják egyeztetni a barátságot a párjukkal.


Ezért is írtam fentebb,hogy 2-3 talán még 4 hónap belefér abba,hogy hanyagoljuk a barátainkat,de több azért annyira már nem. Ennyi idő alatt a rózsaszínködnek félig el kéne múlnia,hogy legyen realitás alapja az embernek.


Húgom is így cseszte el, összes barátja lemorzsolódott,most ott tart,hogy ha a barátja megy bulizni ő itthon hisztizik,hogy egyedül van.Mert nincs kivel elmennie. Az idő alatt nagyon rossz kapcsolat volt köztünk,pedig sokak szerint példaértékű és irigylésre méltó a mi testvéri kapcsolatunk.Akkor nem volt az. Most már talán egy fél éve,hogy a rózsaszín köd elszállt,velem is több programot akar csinálni,mondjuk csak én vagyok neki,barátai nincsenek van 1-2 de velük ritkán találkozik,mert messze vannak.

2016. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Úgy értettem azt a mondatot kedves utolsó, hogy fordítva is tapasztaltam, hogy amikor másnak lett barátja, nem foglalkozott már ő sem másokkal.

Egyébként igen lehet barátokat tartani egymás mellett, de talán ha felszállt a rózsaszín köd.

Már most mi keressük a régi barátok társaságát :) de szerintem mikor valakik összejönnek természetes, hogy csak egymással vannak elfoglalva

2016. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!