Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek hozzám hasonlóan "kikoptak" a barátok az életükből?

Figyelt kérdés

Nagyon igénylem az emberi kapcsolatokat, szeretek mászkálni, bulizni, de most nagyon nincs lehetőségem erre, a barátaimmal elhidegültünk egymástól. Hogyan oldhatnám meg ezt a problémát?

20/L


2016. ápr. 27. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt...regeteg barátom volt, aztán ahogy kikerültem az iskolából, egyetemről egyre csökkent a számuk, amikor párt találtam magamnak, dolgozni kezdtem, elköltöztem mégjobban lecsökkent a számuk. Végül tartom még néhányukkal a kapcsolatot, de csak hébe-hóba. Egy igaz barátom maradt, akit nagyon megbecsülök, bár messze élünk egymástól, sokat dolgozik így találkozni nem tudunk, beszélni sem mindig.


Viszont nem bánom egyáltalán, változtam én is, az életem is, a régi barátok a múlté. Most az új helyemen az új hobbijaim körül építgetek új barátságokat. Szépen fokozatosan kialakul, ahogy annak idején is például a középiskolában. :)


Járj el olyan helyre, amilyen érdeklődési körű barátokat szeretnél magad mellé és egész biztosan találsz majd.

A régi barátságokat nincs értelme erőltetni, okkal "koptak ki".


22/N

2016. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Átèrzem,nálam is ez volt..úgy lássuk csak..Mindig is..~

Minden 2 emberes sajnos.

2016. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!