Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít a legjobb barátnőm?

Idegesít a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Néha olyan dolgokat csinál amik borzalmasan idegesítenek de nem szólom le emiatt, próbálom elfogadni olyannak, amilyen.

Viszon amit nagyon utálok benne hogy undok.Ha elrontok valamit, vagy ha bárki elront valamit az osztályban olyan fejeket fág és olyan megjegyzéseket tesz hogy még én szégyellem el magam pedig semmi durvát nem szoktam elrontani, mégis mindent felnagyít.De ha ő nem csinál valamit jól akkor le nem merje szólni senki se.

Nagyon utálatos az emberekkel, én pedig pont az ellentéte vagyok és nagyon szégyellem ahogy néha bánik az osztálytársainkkal is.

Az a baj, hogy az osztályban mással nem nagyon tudok barátkozni mert mondták év elején hogy milyen ez a lány és nem barátkozzak vele de nem hallgattam rájuk, mert akkor még annyira másnak tűnt.Viszont most már ismerem,és rájöttem hogy nem tudom megváltoztatni.Viszont mások már nem akarnak barátkozni velem, én lettem az "undok lány barátnője":( Mit tegyek?

Ez még csak az első évünk volt a gimiben, még 3 hátra van, nem fogom így kibírni:(

15/l



2016. máj. 23. 20:19
 1/3 anonim válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy neked egyáltalán nem tetszik a stílusa és túlzásnak érzed amit csinál. Ha nem akar változtatni, akkor egyszerűen nyiss mások felé, ne keresd az ő társaságát. Egy idő után észre fogják venni a többiek, hogy te teljesen más ember vagy. :)

Jártam hasonló cipőben, írj nyugodtan üzenetet ha gondolod.

2016. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálom megbeszélni vele.

Egyszer összevesztünk emiatt és hetekig nem szóltam hozzá de a többieket nem nagyon érdekelte, szerintem már elástam magam a szemükben.

Ezért próbáltam újra kibékülni ezzel a lánnyal, azt hittem akkor hogy megváltozott de tévedtem:/

2016. máj. 24. 19:28
 3/3 anonim válasza:
Az én barátom is buta....de bírom😊😉
2022. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!