Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék elszakadni a...

Lisa2000 kérdése:

Hogyan tudnék elszakadni a legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztem Németországba, és mielött kijöttem volna, volt két legjobb barátnőm. Egyikőjüket hamarabb ismertem, és elválaszthatatlanok voltunk. Utánna másik barátnőm később ismertem meg. Vele nagyon sokat veszekedttünk, de elmosta a víz. Rá két év múltán, jött egy új lány. Ez az új lány mikor megjött, másokkal barákozott, de mikor a költözésem dátuma egyre köueledett, ez a lány közelebb ált hozzánk. Aztán kijöttem, és nagyon rossz volt más nyelvet tanulni, stb... Nagynehezen találtam egy barátot, mire őtegtaláltam addigra elfelejtettem őket nagyjából.

A barátnőm, kit hamarabb megismertem, vele nincs semmi baj, de a másikkal már... Ez az új lány és a volt bff-em egymás seggébe vannak (mert az egyik volt oszt.társam mondta) azóta ő nem is ír nekem. Ez a barátság elég nagy hazugság volt, (mert nem veszekedtünk, de mindkettőnknek megvolt a véleménye a másikról) de ennek ellenére még mindig fontos nekem. Mit csináljak, hogy ez az érzés tisztázódjon?



#elfelejtés #érzés tisztázása
2016. máj. 25. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos,hogy hazugság volt a barátságotok,csak úgy van vele ha kimentél Németországba Ő nem fog egyedül lenni állandóan ezért barátkozik.Te is barátkozol,leírtad.Ezzel semmi baj,nem hazugság,csak nem akar egyedül lenni.

2016. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, és örülök is, csak fáj, hogy már nem úgy tekint rám mint régen... Nehezen tudom őt elfelekteni. De nagyon szépen köszönöm a válaszod! Gondolok majd rá! :)
2016. máj. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!