Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 4 év barátság öt ezer forint...

David224 kérdése:

4 év barátság öt ezer forint miatt? Többi lent

Figyelt kérdés
négy éve ismerek egy kis roma srácot jóba vagyok vele, vagyis voltam kb egy éve megtudta hogy biszex vagyok, nem zavarta de azóta cukkol ezzel poénkodva már eléggé idegesített, olyanokat csinált pl: ott volt haverom öccse akivel szoktam focizni kis 14 éves srác nah annyira mondta neki hogy én ilyen meg olyan biszex vagyok hogy vigyázzon velem megne dugjam azóta fél tőlem a gyerek pedig nem állt szándékomba semmi ilyesmi csak fociztam vele néha, mikor péntekenként összejöttünk inni akkor is én vittem a több pénzt ö alig hozott párszáz forintott jött még két három haver ott is próbált égetni én 22 éves leszek ő 17 múlt most múltkor véletlen leborítottam csajának ruháját pár csepp boroscolával elnézést kértem meg minden, ki akarja velem fizettetni a pénzt, a ruha árát pedig szerintem bőven kijött belőle a folt nem engedte hogy kimossam majd ö kimosas ergo pénz lehúzás legutoljára mikor együtt '' ittunk '' vittem ötezer ftot ö egy forintott se, utolsó ezresem pizzára hagytam meg erre kiakadt hogy mekkora sóher vagyok stb stb, most követel rajtam ötezer forintott de nincs most úgy pénzem, szerintetek most mi tévő legyek? négy év barátság bár az utóbbi egy évbe megromlott ötezer forint miatt nagyon gáznak érzem az egészet.

2016. jún. 14. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2016. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
le akarom magamról koptatni fészbukon már nemtud írni csak fenyegetőzik ezerrel és eléggé veszélyes gyerek múltkor egy gyereket vert összevissza oknélkül kicsit bolond is
2016. jún. 14. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen taj cigányokkal nem kell haverkodni.

Hagyd a francba, majd megunja.

2016. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tessék, ilyen jól működik az integráció és a roma felzárkóztatás...
2016. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak lehúzott meg szórakozott rajtad, hagyd a pi*ába.
2016. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értelek, Te is elég fura teremtmény lehetsz.

Ha cukkol már egy éve, akkor minek barátkozol vele?

Kérj kölcsön haveroktól, 2-3 ember csak összetud dobni 5.000 Ft-ot, és felejtsd el a halálba örökre.


Ha pedig nem vagy beszari, és félénk, akkor szépen szembe mész a dolgokkal. "Ha majd kihányod a sok piát, és kaját amit az én pénzemből ittál-ettél, akkor kifizetem" Ha meg nem tetszik neki, szépen kiosztol pár gyomorszájast.

2016. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok ti egyáltalán barátok valaha?
2016. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En a helyedbe vhonnan szereznek 5e Ftot, odaadnam neki es megmondanam h soha viszont nem latasra.
2016. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na-na, én nem adnék neki egy forintot sem.

Sajnos igaz ez a legtöbb hülye, értéktelen, erkölcstelen emberre is - mielőtt még valaki megsértődne - hogyha adsz valamit, akkor rádszállnak, hogy ugyan adjál már még, mert látják, hogy lehet tőled kérni.

Most még ötezer forintért pampog, ha megadod neki, akkor kitalál valami mást. "Hú, emlékszel, hogy 3 évvel ezelőtt kölcsön kérted a ceruzámat és kitört a hegye, na akkor vegyél már nekem egy csomag ceruzát, meg faragót, radílt, új tolltartót, meg fizesd már ki az iskolai könyveimet is..."

Ha a kisujjadat nyújtod, a karodat akarják.

2016. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy bi vagy a te dolgod, de h büdös c haverkodsz azé meg meg érdemled h lehuzkodnak. Nekem is voltak régebben, egy-két cigo haver, de mindegyikböl kibujt a cigá. Szóval küld el a fasba
2016. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!