Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 4 év barátság öt ezer forint...

David224 kérdése:

4 év barátság öt ezer forint miatt? Többi lent

Figyelt kérdés
négy éve ismerek egy kis roma srácot jóba vagyok vele, vagyis voltam kb egy éve megtudta hogy biszex vagyok, nem zavarta de azóta cukkol ezzel poénkodva már eléggé idegesített, olyanokat csinált pl: ott volt haverom öccse akivel szoktam focizni kis 14 éves srác nah annyira mondta neki hogy én ilyen meg olyan biszex vagyok hogy vigyázzon velem megne dugjam azóta fél tőlem a gyerek pedig nem állt szándékomba semmi ilyesmi csak fociztam vele néha, mikor péntekenként összejöttünk inni akkor is én vittem a több pénzt ö alig hozott párszáz forintott jött még két három haver ott is próbált égetni én 22 éves leszek ő 17 múlt most múltkor véletlen leborítottam csajának ruháját pár csepp boroscolával elnézést kértem meg minden, ki akarja velem fizettetni a pénzt, a ruha árát pedig szerintem bőven kijött belőle a folt nem engedte hogy kimossam majd ö kimosas ergo pénz lehúzás legutoljára mikor együtt '' ittunk '' vittem ötezer ftot ö egy forintott se, utolsó ezresem pizzára hagytam meg erre kiakadt hogy mekkora sóher vagyok stb stb, most követel rajtam ötezer forintott de nincs most úgy pénzem, szerintetek most mi tévő legyek? négy év barátság bár az utóbbi egy évbe megromlott ötezer forint miatt nagyon gáznak érzem az egészet.

2016. jún. 14. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról...
2016. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hagyd a pi-csába.

amugyis csak lehuzott folyton és miota tudja,hogy bi vagy egyfolytában cseszeget.

ezt mondmeg neki is hogy egy haverságot/barátságot te nem így képzelsz. tiltsd facen és amugy is szardle.


ja veszélyes,megver? nemár 21 éves vagy.

martensz bakancs,fehér fűző...minden cigány kussolnifog...

2016. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!