Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem beszél...

A legjobb barátnőm nem beszél túl sokat. Hogy tudnék segíteni hogy jobban megnyíljon?

Figyelt kérdés
Már elég régóta vagyunk barátok de akárhányszor találkozunk mindig csak én beszélek. Én próbálkozok kérdezni tőle dolgokat de mindig olyan mintha egy oldalú lenne a beszélgetés. Ő eleve elég félénk de általában nekem meg szokott nyílni. Azt mondja hogy ő inkább szereti más emberek történeteit hallgatni mert saját magát unalmasnak tartja. Mit mondjak, hogyan segítsek neki megnövelni az önbizalmát?

2016. jún. 21. 18:14
 1/3 anonim válasza:
Hát ha ő nem akar beszélni akkor nem kell erőltetni,de mondd neki és éreztesd vele,hogy szereted,és mindig ott vagy neki,meghallgatod ha szeretné és segítesz is neki...mondd hogy te is kíváncsi vagy rá :)
2016. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj olyan helyen beszélgetni vele, ahol jobban biztonságban érzi magát, vagy olyan kommunikációs formát kialakítani, amiben bátrabban megnyílhat. Pl közös (élmény)naplót vezetni, vagy ha beszélgettek, akkor legyetek nála, vagy olyan helyen, ahol szeret lenni (esetleg természetközelben)
2016. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!