Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a kérés mennyire fer a...

Ez a kérés mennyire fer a legjobb barátom feleségétől?

Figyelt kérdés
Van egy fiú legjobb barátom, akivel már lassan 8 éve ápolunk szorosabb kapcsolatot, régen voltak érzelmei is irántam, és én is nagyon szerettem őt, csak nem tudtam volna elképzelni, hogy mi együtt legyünk, nem akartam veszélyeztetni a barátságunkat, így továbbra is legjobb barátok maradtunk. Ő három éve talált magának egy aranyos, kedves lányt, akit el is vett feleségül tavaly nyáron. A fiú jelenleg 21 éves (igen, tudom 20 évesen korai a házasság, de szereti a lányt, aki már 26 éves lassan, így ő igényelte a házasságot) és ugyanazon az egyetemen van mint én, csak estin, mert napközben dolgozik is. Viszonylag közel lakunk egymáshoz. Gyakran találkozunk, ilyenkor kávézunk, teázunk, néha eszünk valamit, ritkán bulizunk, de olyankor a felesége is ott van. Azonban a feleség állítása szerint túl sok időt vagyunk együtt, és ez nem egészséges tekintve a múltban történt vonzalom miatt, és azt tanácsolta a barátomnak, hogy inkább kerüljön, ha nem akarja megbántani őt, és zavarja ha velem van. Ez mennyire jogos? 20/L

2016. jún. 27. 19:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Fair. Így írják.
2016. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást. :D
2016. jún. 27. 20:04
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút jogos. Nem kell játszani a tűzzel.
2016. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Mindegy, mennyire jogos, ha ő így érzi. Nem minden feleség tudja tolerálni a nőbarátokat, pláne, ha nem mindig csak barátság volt.

A barátod pedig nyilván eleget tesz a kérésének, gondolom, te sem szeretnéd, ha miattad menne szét a házasság.

2016. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Jogos.
2016. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Azt majd a barátod eldönti. Ha neki van annyira fontos a jó viszony a feleségével, hogy felszámoljon egy barátságot, esetleg tényleg maradt még benne vonzalom irántad, akkor kerülni fog téged.

Nem tudsz ezzel mit csinálni, az ő döntése. Párt találni nehéz, tudom, de igazi barátokat még nehezebb.

2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
A ferfiak nem baratkozasra valok.
2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg szigóruan baráti alapú a kapcsolatunk. Csak fura lesz, ha nem beszél többet velem, mert neki szoktam elmondani minden örömömet, bánatomat, benne bízok meg a legjobban, és hát ő a legjobb barátom. Egy lánnyal sem olyan kapcsolatom mint vele.
2016. jún. 27. 20:19
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Azért az se egy egészséges önkép, amikor valaki a legjobb barátjának egy ellenkező nemű embert tart.
2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
Talán furcsa így fogalmazni, de az "öregedő" feleség fél a fiatal "barátnőktől".
2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!