Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy álljak bosszút egyik...

Hogy álljak bosszút egyik "barátnőmön"aki csak kihasznált?

Figyelt kérdés
Szval van egy csaj kb 7 honapja "joba lettunk"... tegnap megtudtam valakitol hogy vegig kihasznalt... rohadt duhos vagyok ra😠😠😠 es nem csak velem tette/teszi ezt... es kerlek ne mondjatok hogy a bosszu nem old meg semmit meg hogy gyerekes meg hogy majd visszakapja az elettol.... mert nagyon jarna neki valami... rohadtul!!!! Egy olyan amire egy eletre megtanulja hogy nem hasznalhat mi senkit!!😠😠😠😠 veletek volt mar ilyen? Mit csinaltatok? 14/L bocsi az ekezetek miatt de telorol irok. Jah ha ez valamiben segit suliba mellette szoktam ulni

2017. febr. 11. 14:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!😘 mara mar lenyugodtam... es az lesz hogy nem foglalkozok vele es nem szolok hozza. Koszi nektek!☺ Mert lehet hogy a bosszum rosszul sult volna el...
2017. febr. 12. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!