Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Lépjek ki?

Mit csináljak? Lépjek ki?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam az egyik "legjobb barátnőmben", mert hanyagol az új barátnője miatt. Már csak akkor vesz észre, ha kell neki valami és még az egyik szabadidős tevékenységemet sem élvezem (mert ő meg az új barátnője is benne vannak abban a bizonyos tevékenységben amit most nem fogok megnevezni) na mindegy..Szóval az a tevékenység régen az életem volt, de mostmár mindig csak a volt legjobb barátnőmre gondolok.

2017. márc. 18. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy hagyd ott őket,nem érdemelnek meg.
2017. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél több mindentől elszakadni amit szeretsz, csak emiatt. A végén pedig hibáztass egyetlen embert miatta.
2017. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló igazad lehet. 2. Tudom,hogy csak irónia volt, de most jelenleg pont így érzek
2017. márc. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!