Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek egy olyan barátomm...

Mit kezdjek egy olyan barátommal, aki szinte sosem keres engem? Nekem kéne őt keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé fontos nekem, nem akarom azért elveszíteni őt, mert nem keressük egymást, de kicsit meguntam hogy folyton én keresem. Már egy hónapja semmi, mióta nem írtam neki én. Amikor találkozunk akkor minden oké, de mégse keres. A legutóbbi üzenetemre például nem írt semmit, bár nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog lenne, szerintem simán elfelejtette. De most mi legyen, írjak neki én, vagy várjak fél évet?

Azért nehéz ez, mert értékes embernek tartom őt, nagyon hasonlítunk egymásra, kivéve abban persze, hogy ő nem kezdeményező és nem szeretném, ha vége lenne ennek.



2017. ápr. 16. 10:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10.55 Az a gond, élőben nem találkozunk. Egyetemi társam volt, most már mindketten dolgozunk.
2017. ápr. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!