Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság volt tőlem?

Szerintetek bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel nem vagyok rosszba. De állandóan szarozza a kocsimat. Nem veszem zokon, meg nincsenek emiatt álmatlan éjszakáim, illetve tudom hogy nincs a legjobb kocsim. De azért nem is örülök neki, és egy kicsit úgy érzem hogy joga sincs erre. Azért mert bár nekem egy régebbi használt kis kocsim van, de azért én rengeteget dolgoztam suli után és szünetekbe. Rengeteg mindenről mondtam le érte. Míg ő csak a szüleit nyaggatta egy évig, míg anyuka és apuka külön felvett egy-egy hitelt és még a nagyszülők is kipótolták (mert akármilyen "roncsba ő nem ül be"). Pedig nem áll a családja jobban anyagilag mint mi. Csak sokat hisztizett. De semmi közöm az anyagi részükhöz, csak hogy lássátok miért nézi le az enyémet. Emellett, habár én soha nem is kértem, de egyszer nem ajánlotta fel hogy eldob hazafelé akár egy kis darabon is. És sokszor viccelődik azzal hogy az én kocsimba se ülne be, mert még a végén szétesik menet közben. (Egyáltalán nincs rosz állapotban a kocsim, nem reális.)

És ma jött oda hozzám hogy valami nagyon sürgős dolga van, megbüntetik sok pénzre ha nem ér haza meg vissza időbe. Hogy dobjam már el hazáig, aztán vissza meg tud jönni magától. Én meg azt mondtam hogy ne szórakozzon már, én nem tudom egy ilyen gagyi autóban garantálni a testi épségét, menjen BKV-val.

Akkor az nagyon jól esett, de aztán belegondoltam hogy lehet hogy tényleg megbüntetik. Nagy bunkóság volt tőlem?


2017. ápr. 24. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Határeset :)

Szerintem én sem vittem volna el ilyen előtörténet után.

2017. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Megérdemli. Sőt..
2017. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pénzbüntetés, mert nem ért haza ebédre? Engem ez fogott meg a történetben :D Én is ezt tettem volna. Vagy azt is lehetett volna mondani, hogy kösse be magát, ha tudja és kapaszkodjon erősen, mert nincs légzsák :D Ilyenekkel addig poénkodni, hogy maga száll ki az autóból :D
2017. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!