Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék lányokkal barátkozn...

Hol tudnék lányokkal barátkozni? Én is lány vagyok, csak fiú haverjaim/barátaim vannak. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából fogalmam sincs hogy lehet ilyesmibe belekezdeni, nem voltam még ilyen helyzetben.

Van egy nagyon jó barátnőm, csak leköltözött vidékre és nagyon ritkán tudunk találkozni, nekem viszont hiányzik, hogy legyen egy barátnőm, akivel személyesen is közös élményeket szerzünk.


2017. máj. 25. 23:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elozo vpk. Ezt am leirom hogy volt. Nos a kerdezonek nehez elete van, bar ez nem jogosit fel arra hogy ugy viselkedjen ahogy. 2015ben ismertem meg ugyanitt gykn, es o volt az egyetlen metes akivel eloben is talalkoztam. En felos, szorongo vagyok elwjen nem is nagyon mertem beszelgetni vele. Aztan elhivtam, ot a sorfesztivalra, sorfesztival utan, dobbentem ra hogy o sokat iszik es reszeg volt. Szolt hajnali 1kor, ugy feneketlen tonal uljek ki vele, es beszelgessek vele hajnali 5ig, hogy nem engedett el, mondtam nekem haza kell mennen, de allandoan azt mondta maradjak, aztan ilyeneket mondott hogy szeret, hajnalban, megpuszilt,pedig volt pasija,bar reszeg volt, na en ettol ijedtem meg. Ott ultem vele 6orat. Meg parszor, ez nyaron volt. Ugyanez.

De facebookon vesEkedett. Velem. Nekem is volt egy problemam,hogy egy valo eletben nem letezo lannyal beszelgettem eveken keesztul. Es akkor kertem anno a kerdezot, hogy irjon ra, aztan vegig csevegtek a nyarat telon is. Mivel azt a valo eletben nem letezo lanyt, soha nem lattam, de talalkozni akartam vele,2ev cseveges utan,o nem akart. A kerdezo tette ala a lovat, mert kerdezte az a lany hogy milyen a viselkedes nekem. A kerdezo meg azt mondta hogy beteg stb. Olyabokat mondott neki rolam amitol eb is megilyednek. Es szenelyesen meg sosem volt ez. Allandoan anno engem hivott, menjek el vele, penzt adtam neki,kajat vettem neki, sutit, .facebookon meg oknelkul.szidott a masik csaj elott. O meg neki hitt. Igy mind a ketten leyiltottak, es egymassal beszelgettek,amitol eb nagyon idegss lettem. Depresszioba kerultem,mJd az acsaj akivelnem talkoztam,feljelntett,a kerdezo keresere,majd a kerdezo is frljelentessel fenyegetett. Kerdezten tole?'artittam vmit?'o azt mondta igen hogy facebookon mem yudsz viselkedni'erre en mondtam ha eloben minden oke, koztunk akkor miert nem szemelyesen tartjuk.a kapcsolatot?'erre megint letiltott, es kirudja hogy ois feljentett e.

2017. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!