Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nekem kellene ezek...

Tényleg nekem kellene ezek után megalázkodnom és bocsánatot kérni? Nekem kellene vissza könyörögnöm magam?

Figyelt kérdés

Idén lett egy nagyon jó barátom, egy lány. Nah jöttek a szokásos problémák a fiú-lány barátsággal. Mindenki azt hitte, hogy együtt vagyunk, pedig a lánynak van párja. Ahhoz 1 hónapja kiutazott külföldre. Addig nagyon jóban vtunk meg lett közben még 1 barátunk aki szintén lány.


Mi 3-man majdnem elválaszthatatlanok vtunk, sok jó programunk volt.

Ahogy ki ment a csaj a pasijához, össze vesztünk egy semmi miatt. Konkrétan megért arra, hogy itthon intézzek el vmit Neki, ehhez mondtam a teendőit, kicsit sietetve ugyan, de nekem meg sürgős volt, mert nekem is kellett azt az ügyet intézni és gyorsan.

A pasi vmiért ,,berágott" és elkezdett az Ő Facebookjáról ugatni, hogy ne idegesítsem az Ő bnőjét, foglalkozzak a saját dolgaimmal. Erre én is berágtam, mert nem szeretem, ha kívülállók beleugatnak a dolgainkba, főleg úgy, hogy a csajon semmi sem látszott, egyik pillanatról a másikra történt az össze veszés. Mivel osztálytársak is vagyunk, ezért egyből kiraktam minden osztály ,,platformról" (csoport, drive, stb.) és a profilomról is letiltottam, mert az osztály többi tagja meg az én általam megosztott dolgokhoz semmi köze a pasijának. Egyébként itthon korábban a fickó kierőszakolta a csaj Fb fiókjának a jelszavát, de belépni nem tudott. Meg már akkor megmondta a ,,frankót", hogy kivel barátkozhat, mit tehet fel a Facebookra, itthonra már ne tervezzen semmit, szüljön Neki gyereket, stb. stb. Tehát ez a tipikus gyökér aki attól érzi magát férfinak, hogy birtokolja a csaját...


Vissza térve a sztorihoz, miután tiltottam a csajt mindenhonnan jöttek az sms-ek, meg fenyegetett, én is Őket majd végül olyan durván kiszálltam magamból, hogy Mindenkit elég durván megfenyegettem. Ezt annak hatására, hogy a csávó azt írta, ugorjak écces kukira, meg dögöljön éhen a ,,retkes" családom. Ezt úgy nem bírtam szó nélkül hagyni, ezért keltem ki istenesen magamból...

Végül befejeztük a vitát és megzsarolta a csaját, hogy ha békülni mer velem akkor elhagyja.


A másik lány, erőlteti a békülést, már ezzel kapcsolatban írt is a csajnak, konkrétan azt, hogy mi 3-man üljünk össze és beszéljük meg a dolgokat. De én nem akarom, mert Ő úgy látja, hogy totálisan én vagyok a ludas, a pasi amit tet teljesen rendben van, a szerelem nevében bármit megtehet. A csaj kinevette ezzel az ötlettel. De egyébként korábban tett olyan utalásokat a csaj itthon, hogy még rengeteg kaland vár rám, keressek más barátokat is meg mikor a barátairól nyilatkozott, előttem mindig úgy beszélt, hogy a barátai, mintha én nem tartoznék közéjük. Az elméletem az az, hogy eleve nem is tartott a barátjának csak kihasználta az időt míg itthon volt, hogy megtegyek Neki ezt-azt (háziját pl. én írtam meg, furikáztam kocsival ide-oda, túrázni vittem, stb.)


Tehát durván lepantintott és még csak nem Ő, hanem a pasija, a pasinak kellene meghunyászkodnom meg tűrni, hogy tönkre vág egy másik életet. Mind e mellé a halálba kívánták a családomat meg megfenyegettek.


Ezek után tényleg én vagyok a ludas egyedül? Muszáj megkérdeznem mert a másik ezt állítja és annyira megtudja győzni az embereket, hogy még én is elhiszem, de szerencse itt a düh ami ,,észhez térít".


Az elolvasást meg a válaszadást előre is köszönöm! (bocs, hogy hosszú lett :( )


Én. 22/F a barátaim 22/L és az érintett csaj 26/L

A kandúr 26/F



2017. júl. 15. 20:05
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Igen, a pici kis Danika unatkozik, de az asszony eltiltotta a telefonjától, ezért most itt akar kiprovokálni...


Menjen azt sírja el magát! És komolyan, Ő lenne a ,,FÉRFI"...

2017. júl. 29. 22:36
 32/37 A kérdező kommentje:

Gyerekek, ez bexarás! A csávó írt privátot itt:


,,te meg büdös ku.rva vagy,a rákegye ki a szived,a temetőbe raklak,viszen el a fekete gyász.."


Szóképek, írásmód tök ua. Ezen behalok xD És ezek vtak a barátaim...

2017. júl. 30. 19:20
 33/37 anonim ***** válasza:
33%

én írtam,hogy udvari bolond vagy.

ettől függetlenül egy kis bu-zi már nekem is írta más válaszaimra ugyanezt a temetőbe rakós fekete gyász oláh cigány prosztó dumát.

már töröltem de valami olyasmi a neve hogy-nem kéretem magam

szóval szerintem nem a válaszolók közül írta ezt neked az egyik,mert ez valami 12 éves kis cigány gyerek,aki egy mondatot nem bír leírni helyesen.

hanem küldi ezt az üzit boldog boldogtalannak.


ja meg ha már írok.

máskor ne fizetgessél,meg ne levélcsatázzál,meg ne tököljél,hanem ha ott vagy nő közelben akkor dugd meg és akkor nem kell ilyen kis bi-ziként itt pitsognod,meg panaszkodnod:)

és igen ahogy írtad is fogd fel tanulópénznek.

ez a jutalma a tökölésnek,a halogatásnak,a pipogyáskodásnak.

másé lesz a nő nem a tied,mert kifutsz az időből.

és ahogy nekünk a punci,úgy a csajoknak is farok kell amire nem fognak rá várni a végtelenségig.

2017. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Utolsó! A csávó hasonlókat írt sms-ben... ezèrt gondoltam, hogy Ő az. Az èrtelmi szint megmutatkozik.


A válaszodra pedig...

Nekem mèg nem vtak barátaim, ezèrt örültem, hogy vègre lettek mèg ha 2 csaj is. De sajnos be kell látnom, fèrfi-nő között nincs barátság, sőt ebben a korban már az azonos neműek közt sem, mert ha egy havernak jön egy csaj akkor az a csaj se nagyon engedi, hogy a haverokkal lógjon a faxija, akik esetleg beleviszik a rosszba, stb. stb.


Csak így kezdőkènt nehèz csajozni + nem akartam semmi rosszat ennek az embernek, az elejèn bírtam is meg való igaz, vtak problèmáik ès bíztattam a csajt, hogy oldják meg. A hála ez volt èrte... Akik olvassák ezt remèlem okulnak ebből!

2017. júl. 31. 10:34
 35/37 A kérdező kommentje:

Ők azok:


[link]


[link]


[link]


A 2. a gnóm, Ő volt a ,,legjobb barátom"


A 3. meg az általatok említett ,,felnőtt férfi" aki más családját a halálba a kívánta a csaja telefonjáról meg ,,ugorjak écces faxra". Ő itt a ,,FELNŐTT FÉRFI"...

2017. aug. 2. 08:59
 36/37 A kérdező kommentje:
Nagy az arca több ezer km-ről, de mikor itthon volt Ő is, egy kis nyuszi volt...
2017. aug. 2. 09:01
 37/37 anonim ***** válasza:
Brszrok amúgy hogy az ilyen nyomorékokért taknyon csúsztok, rendes csajokat meg le se szjátok. Soha többé Magyarország.
2019. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!