Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nagyon nagy gáz, ha fiúként...

Az nagyon nagy gáz, ha fiúként csak lányokkal tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok ès nagyon èrzèkeny. Nemileg a lányokhoz vonzódom, de szeretem a csajos programokat, ruha vásárlás, szèpítkezès, kozmetika ès nagyon szeretek lelkizni. Nem vagyok az a haverokkal focit sörözve nèző koma, fiúkkal nem tudok barátkozni.


Nagyon nagy baj ez? :(



2017. júl. 18. 12:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Miquel sajnos egyet kell értenem. Ez a kérdés is az enyém, a csajjal szinte tesók vtunk, a hapija úgy kívánta, szem rebbenés nélkül eldobott, most meg már a bnőjétől tudom, hogy van mikor hiányzok Neki. Viszont volt fordított eset is, egy csajjal alakulóban volt vmim, elkezdett féltékenykedni a kérdésben szereplő hölgyre, én egyből elküldtem. És mit kaptam így utólag cserébe...

2017. júl. 19. 10:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, bár - férfiként - ezt a szépítkezősdit én sem tudom hova tenni. De végülis a Te életed, ha neked így jó, akkor másokat miért zavarna?
2017. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Miquel sajnos egyet kell értenem." - egy ilyen véleménnyel te egyetértesz, ennek ellenére kifejezetten csak lányokkal barátkozol? Miért is? Csak azért, hogy legyen kivel eljárkálni shoppingolni, mert te azt szereted? Ez elég gáz...
2017. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, bár en fiúkkal is barátkozom de a lányok társaságát jobban kedvelem.a ruházástól szepítkzéstől tavol allok ;D szerintem nem gáz
2017. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10es,szerintem ez inkabb emberfuggo. Ferfi barataim kozott is volt olyan,aki durvan elarult es hatbaszurt erdekbol,illetve lanyok kozott is akad,akinek lett volna lehetosege egy szamara jo dologra ha engem "megsemmisit",megis inkabb a baratsagunkat valasztotta.

Ugyhogy szerintem nem kellene ennyire altalanositani,bar sajnos abban igazat kell adnom neked,hogy rengeteg ketszinu es felszines liba van. Az o erdekkapcsolataikra nagyon igaz,amit irtal.

2017. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!