Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erőltessem ezt még? Nagyon...

Erőltessem ezt még? Nagyon rossz a kedvem.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja a legjobb barátomnak barátnője lett. Igaz messze laknak egymástól, és ritkán tudnak találkozni de azóta teljesen megváltozott. Eleinte folyton csak a lányról beszélt nekem, de biztattam, próbáltam türelmes lenni, mert tudom milyen ha szerelmes az ember.

Viszont az utóbbi időben állandóan egy szavakban válaszol, nem érdekli mi van velem, vagy ha ír akkor is bunkón. Másfél hétig egyáltalán nem beszéltünk, mert meguntam a viselkedését. Tegnap próbáltam békülni, pedig nem nekem kellett volna keresnem őt, de hiányzott már. Látom felesleges volt mert ma is akármit írtam neki, egy szavakban válaszolt vagy elkezdett veszekedni. Erőltessem ezt még? Nagyon egyoldalú a dolog :(

Több mint 4 éve ismerem, nem vagyunk már tizenévesek. Mindkettőnknek volt eddig is kapcsolata, de ilyen sosem fordult még elő hogy bármelyikünk így viselkedjen..

22N


2017. júl. 29. 10:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Pedig köztünk sosem volt semmi, és nem is akartunk semmit. Valamelyikünknek mindig volt párja, és szakitáskor is egymás mellett voltunk.

Rám felesleges féltékenykednie a lánynak, mivel a kedves barátját pont én biztattam a legjobban vele kapcsolatban. De nem gondoltam hogy ez lesz a vége. :(

Már se viccelődni, se semmit nem lehetett vele mert folyton bunkóskodott velem. Mintha nem is ő lenne..


Köszi a tanácsokat!

2017. júl. 29. 19:52
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
buta egy ember lehet, ha szakitanak majd ujra barátkozni akar veled majd figyeld meg, egyébként ö sose volt az igazi baratod ha ezt képes megcsinalni veled csak azért mert szerelmes lett.
2017. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azóta sem keresett... azóta volt a szülinapom is és azon sem köszöntött fel. Pedig eddig mindig ő volt az első aki írt vagy hívott. Azt hiszem ennek tényleg vége. :(
2017. szept. 17. 12:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd ha szakítanak ez változni fog, de semmi sem lesz már a régi. Max pótlékként fog rád tekinteni sajnos. Ilyen ez :(
2017. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező?:)
2022. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
2018 augusztusban keresett meg. Akkor megírta, hogy tudja haragszom rá, de hiányzom neki és kiváncsi mi van velem, illetve szakitottak a lánnyal 2018 tavasszal. Sajnos még tényleg haragudtam rá. Akkor beszéltünk egy napot. Azóta semmi. Nekem hónapok óta eszemben van. Írtam is ki róla kérdést, ahol biztattak, hogy keressem fel ha hiányzik. De nem mertem. :( Pedig annyi mindent megbeszélnék vele. Kíváncsi lennék hol tart az életben. Mit csinál. Mi a véleménye a világról. Hogy van.. Ő volt a legjobb barátom!
2022. ápr. 3. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!