Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem néznek rám furcsán ha nem iszok és bulizok?

Figyelt kérdés
Főként egyetemistákra gondolok. Lehet így egyetemen barátokat, esetleg barátnőt találni hogy nem iszok alkoholt és nem járok diszkókba? Nem leszek kinézve ha nem iszok?

2017. aug. 25. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem nézek rád furcsán, ha ez megnyugtat :)
2017. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

De ki leszel.


Két lehetőséged van vagy kitartani emellett, vagy feladni egy kis népszerűségért és a saját hányásodban fetrengeni, a kedvükért. Nincs középút az egyetemi bulik arról szólnak, hogy kik kivel kúr minél részegebben.

2017. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokan ki fognak nézni, talán azok nem akik hasonlóak mint te. De ilyen nem sűrűn fordul elő. A lényeg hogy szard le mások véleményét. Maradj önmagad! Később sem fogod megbánni. Lehet nehéz lesz, majd ha beszólogatnak meg ilyenek, de ne foglalkozz velük. :)
2017. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Én nem nézlélek ki, inkább hátba veregetnélek, hogy jól teszed.

Melyik egyetemre jársz?

2017. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek rád furcsán, ha te sem rám.
2017. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Én pont ugyanilyen vagyok. Szóval én magambam inkább ujjonganék, ha az egyetemen lenne még pár hozzád hasonló ember :)
2017. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Corvinusra fogok járni. Remélem találok hozzám hasonlóakat.:)
2017. aug. 26. 12:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen vagyok. Sőt, a gólya táborban találkoztam is hasonlókkal. 19F


Ne add fel ezt az életmódot, aki hasonló gondolkodásmódú az nagyon meg fog becsülni.

2017. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú hogy a mostani bulik ( főleg az egyeteista bulik ) még mindig arról szólnak hogy idd le magad jól mert akkor fognak emlékezni rád mekkora arc voltál...közben meg eszméletlen ciki és undorító mikor egy igényesnek ítélt ember full vörös arccal okádik és beszél össze-vissza. Ez a mostani társadalom sajnos.
2017. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Corvinusos vagyok/leszek most! és körbenézve a gtben többségében igen, fura, ha vki nem iszik, de engem már az is megnyugtat, h feltetted a kérdést, mert engem picit ledöbbentett a gólyatábor:D

magyarul csak azt akartam mondani, hogy sok lesz a buli nagyon, ahogy hallom, de nem mindenki issza magát halálrészegre :)

2017. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!