Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkóság lerákosozni valakit?...

Bunkóság lerákosozni valakit? (Buta kérdés de na)

Figyelt kérdés

Lehet túlspilázom, de rosszul esett.

Nézem barátom tolltartojat és elekezdi mondani hogy ne nyúljak hozzá! Én meg csak szimplán megkérdeztem tőle hogy miért ne.. ő erre elkezdi "mert össze rákosozod,,.

Ekcémás a kezem, nemrég (4hete) derült ki hogy laktóz és glutén érzékeny vagyok.. mindent teszek érte hogy elmuljon (napi 2 gyógyszer, 4-szer bekenes) de semmi sem akarja elmulasztani. Hamarosan kezdem a diétát.

Jogosan "sertodhetnek,, meg? (Én inkább csak elmentem onnan, és nem szoltam semmit)

Rosszul esett.



2017. szept. 13. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen primitív beszólás őt minősíti. Sajnos nagyon alacsony az intelligenciája.

Ne is foglalkozz vele..

2017. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem sértödnék be rajta, mert fiatalok vagytok és emlékszem tizenévesen milyen beszolások mentek, ugyanakkor felnöttként azt gondolom, hogy talán nem kellene poénkodni egy ennyire súlyos betegséggel, nem volt szép beszólás.
2017. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha butának es rosszindulatunak bunkosag lenni, akkor bunkosag. De leginkabb ostobasag. Azert a baratsag jelzot megkerdojeleznem.
2017. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Talán azt hiszi fertőző az ekcéma és fél, hogy elkapja tőled. Világosítsd fel, hogy nem fertőző a betegséged.


Napozás nekem jót tett amikor kijött nyár elején a kezemen nekem is, és naponta Bioptron lámpával kezeltem, majd bekentem körömvirág krémmel, pár hét alatt elmúlt teljesen. Próbáld ki, hogy nem eszel 1 hónapig tejet és tejtereméket, valamint vegyél szappanmentes mosakodót és csak azzal fürödj és azzal moss kezet.

2017. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Elkerülhetted volna a beszólását, ha van annyi benned, hogy a gusztustalan ekcémás kezeddel nem nyúlkálsz más dolgához... Ráadásul ő rád szólt hogy ne nyúlj hozzá, ezen mit nem lehet megérteni?
2017. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ebben az esetben nem bunkóságra, hanem ostobaságra vall.
2017. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Bunkóság,tahóság és all in all kapja be a barátod az Éj Király deres fa...át,ha lehet.

6.-os,te utolsó,primitív véglény..Minden egyes bőrbetegségben szenvedő ember nevében mondom....Milyen jogon gusztustalanozol le egy ilyen embert?Vigyázz,te sz..rházi,a karma olyan fagyi kis k.csög,ami ha visszanyal,te tuti bedobnád a kulcsot.

Vannak emberek,akik az ilyen gusztustalan beszólások miatta lesznek öngyilkosok,te fér..g.Ki a f-nak képzeled te magad,hogy egy olyan betegségben szenvedő embert,mint aki ekczémás,azt gusztustalan kezűnek mondod?

Mit gondolsz te fszparaszt,egy bőrbeteg ember összefogdosna bármit,vagy bárkit,ha fertőző lenne a betegsége?

Elmondom neked,hogy a bőrbetegek miután megtudják,hogy betegek,az első dolguk,hogy megérdeklődjék,hogy fertőző-e.Húh,ha nekem szólnál be a nyílt utcán,és olyan kedvem lenne,beleverném a fejedet a betonba,úgy,hogy akkor rajtad már semmi sem segíteni.

Az olyan érzéketlen,sz.r senkiházi nímandok mint te a világ aljai.

Van fogalmad róla ember,hogy milyen komoly lelki sérülésen esnek át a bőrbeteg emberek.Óh,bárcsak ismernélek,hogy személyesen verjem be a képed a beszólásod miatt.

Kérdező,csak mondom,hogy te még az ekczémáddal is valószínűleg szebb vagy a rohadt lelkű hatos delikvens.

Amúgy,ha nem akarod átélni te is a bőrbetegségek áldását,akkor nagyon gyorsan vegyél vissza a képedből,mert mint mondtam,a karma fog olyat belédrúgni,te fsztarisznya,hogy az egy életre meg fog sebezni.

Nem kívánom,hogy tudd meg milyen szar az,de nagyon sürgősen válts értékrendet,mert az ilyen kulamaradványokat mindenhol utálják,mint a szrt.Amúgy meg húzzál oda kommentelni,ahol nemcsak a fsláva folyik a szádból.

Kérdező,te király vagy.Az aki ilyeneket mondd neked,az nemcsak kibeba..ott buta,sötét,hanem nem is a barátod.

Találj magadnak olyanokat,akik értékelnek,olyanokat,akik bárhogy szeretnének.Ne foglalkozz a 6-os féle túledukáltakkal.

2017. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Elnézést kérek a 6-ostól,az 5-ösre értettem.6-os,ne vedd magadra az előző kommentem.

5-ös,vedd magadra nyugodtan a kommentem,plusz a nyakadba egy mázsa szrt.

2017. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Sajnalak. Elhiszem, hogy rosszul esett. A baratod taplo volt, es buta. Az ekcemanak mi koze a rakhoz, ha ennyit nem tud, akkor eleg eletkeptelen.

Legkozelebb hasonlo alkalommal mondd meg neki, hgy se nem fertoz, se pedig nem tehetsz rola, de koszonod, hogy ilyen jofej barat, mert ha egy ekcemat lefujoz, akkor ha halalos beteg lennel (pl. olyan fajta rakod lenne), akkor ezek szerint jol leizelne a fejed.

Hidd el egy ilyentol mindig kicsit elgondolkodnak még a hulék is.

Es egy tortenet egyik rokonomat, amikor kiderult rakos es rosszindulatu a daganata, az osszes baratja es osztalytarsa elkezdte kerulni es kikozositette. Szerencseje volt tulelte, de azota megtanulta kik az igazi baratok.

2018. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Teljesen jogos, hogy rosszulesett. Ha revansot szeretnél, egyszer menj oda hozzá úgy, hogy nem vesz észre, és simíts meg az arcát. :D Jóvan, ne csináld! Nehogy megcsináld! Csak meg akartalak nevettetni! :D

Nekem is volt ekcémám, de elmúlt. Ha tényleg laktóz és glutén érzékeny vagy, akkor a diétától elmúlik. Addig pedig kiderül, hogy kik a barátaid. ;)

Kitartás!

2018. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!