Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szólnátok a barátnőtöknek...

Ti szólnátok a barátnőtöknek az állandó izzadságszaga miatt?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik mintha nem használna dezodort, rendszeresen izzadságszaga van nagyjából másfél éve és nem tudom ilyenkor illik-e szólni neki vagy úgyis tudja magától..? Már mások is beszéltek róla emiatt a háta mögött. Félek, hogy nagyon megsérteném ha elmondanám neki azt meg nem szeretném.

2017. szept. 16. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem célozgatni kell, hanem négyszemközt, udvariasan szóba hozni. Lehet, hogy ő nem is veszi észre, lehet, hogy betegség áll a háttérben. Megeshet, hogy megsértődik, de az ő érdeke, hogy ne legyen beszédtéma a testszaga és ne okozzon kellemetlenséget a környezetének. Én megköszönném, ha ilyen esetben felhívnák a figyelmemet arra, hogy büdös vagyok.
2017. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Új kolléga jött a céghez. A közös irodában van egy automata illatosító. Egyből megjegyezte, hogy nem lehetne-e valahova máshova rakni, mert őt zavarja. Na, gondolatban meg is jegyeztem, hogy lesznek még gondok, mert az irodában többen is vannak, akik érzékenyek a szagokra, és ők kezdeményezték az illatosítót.

Sajnos ablakon szellőztetni nem tudunk rendesen, mert egy sötét és büdös sikátorra néz az iroda ablaka, pedig nyilván az jobb lenne, mint az illatosító, a szagok elűzésére, de ez van.

2017. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon szorongós vagyok és idegi alapon izzadok és nekem is kellemetlen szagom szokott lenni, pl mások az orrukhoz nyúlkálnak a közelemben, de nem tudok vele mit kezdeni, minden nap fürdök, deózom magam, de egyszerűen... a feszkó ezt hozza ki belőlem. Akkor most öljem meg magam vagy mégis mit csináljak? Folyton szégyenkezek miatta.. borzalmas érzés, főleg mikor úgy néznek rám... én nem tehetek róla.
2017. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A szorongáson éppenséggel lehet segíteni. De van, aki alapból izzadós szorongás nélkül is.
2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, te valaha életedben szorongtál, hogy azt hiszed mindent egy varázsütéssel orvosolni lehet? Annyira bírom az ilyen tuti embereket....
2017. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"Honnan tudod, te valaha életedben szorongtál, hogy azt hiszed mindent egy varázsütéssel orvosolni lehet?" - Ha már kérdezted, igen, saját tapasztalatból tudom. Szorongó gyerek voltam. De ez már múlt idő. Lehet kezelni. Úgy bírom azokat, akik nem keresik a megoldást a problémáikra, de legalább van mire fogni, ha valami nem megy, így nem kell vállalni a felelősséget...
2017. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy veled foglalkozott valaki és meglátta, hogy szorongsz.


Engem vertek és minden önbizalmamat elszedték, attól még, hogy neked sikerült, igenis nagyon sok ember küzd vele és nem kell őket semmibe nézni.


Csak mindig mindenki rohadtul magából indul ki... eltérő személyiségek vagyunk, amit te meg tudtál csinálni, nem biztos, hogy más is meg tudja csinálni. Fogalmad sincs az ember hátteréről, érzéseiről, környezetéről.

2017. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"örülj neki, hogy veled foglalkozott valaki és meglátta, hogy szorongsz." - Nem ezt írtam, egyedül másztam ki belőle.
2017. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha egy problémára nem keresed a megoldást, csak beletörődsz, akkor még nem zavar eléggé a probléma. Engem eléggé zavart, hogy egyedül is megküzdjek a szorongással (aminek a kialakulásában a saját nagyanyám is hibás volt). Évekbe telt, nem mondom, hogy könnyű menet volt, de sikerült. Tehát nincs lehetetlen.
2017. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!