Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mást is elhagytak el barátok...

Mást is elhagytak el barátok miután babátok lett?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, van egy fél éves kislányom, és egy párom. Tökéletesen meg vagyunk, de azt vettem észre hogy egyre teljesen eltávolodtak a barátok. Amikor volt a pici 1-2 hónapos. Néhányan át jöttek sétálgattunk beszélgetünk. De már vissza sem írnak. Mivel párom dolgozik egész nap egyedül vagyok a picurral. Néha-néha beszélek csak anyukámmal, ezért elégé egyedül érzem magam, főleg mivel elég társaság szerető ember voltam/vagyok. Szeretek anya is lenni de, azert rosszul esik. Mást is hagytak el barátok baba után?

2017. okt. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiestél a napi körforgásból, nem vagy benne a sűrűben, nem éled át azt amit ők, ezért nem tudnak veled miről dumálni. Arra meg nem kíváncsi 1se, hogy most büfizett a baba, jaj de cuki
2017. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

1 (off): ez a címkérdés elég fura, több sebből vérzik, na de mindegy.

Nem lehet, hogy az a gond, hogy néha tök jó babázós barátnővel lenni (ha nekem lenne kismama barátnőm, tuti sokszor babáznék, sétálgatnék, amúgy én is nagyon szeretnék kisbabát), de azért ez mindig nem mehet? Pláne, hogy tök fiatal vagy, meg lehet unni a sétálgatást, dumálgatást is. Talán ebből lett "elegük", mármilyen életmódot folytattok, Te, gondolom, nem hagyhatod csak úgy magára a gyermekedet.

Elhiszem, hogy szarul esik, és valahogy ezt meg kell oldani, mert oké, hogyha egy nőnek babája lesz, elsősorban anya fokozatba lép (folyamatosan), de nem kizárólag, és az a természetes, ha kiszakad olykor ebből.

Esetleg oldd meg egy estére, hogy ne a babával kelljen foglalkoznod, és szervezd meg, hogy elmehess a barátnőiddel egy koncertre, vagy akár egy sima csajos estére valamelyikük lakásán, ahol oké, hogy csak dumáltok, főztök, vagy valami, de nincs ott a kicsi.

2017. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:
másmilyen* (életmódot folytattok)
2017. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ők is hasonló korúak. Ebben a korban keveseknek van gyereke, nem tudják átérezni. Próbálj körülnézni neten, hogy tudsz-e ismerkedni fiatal anyukákkal a környéketeken, velük lesz közös témád. A mostani barátaidat sem kell elfelejteni, van, hogy az ember évek múltán veszi fel a kapcsolatot a régi barátaival és ugyanott folytatják, és ha addigra nekik is lesz gyerekük, egy rakás értékes infóval el tudod őket látni.
2017. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem akkor nem igazán voltak a barátaid. Én is 19 éves vagyok és ugyan nekem nincs gyerekem, sőt nem is akarok, de ha egy barátnőmnek lenne, ugyanúgy keresném a társaságát és látogatnám. Attól hogy lett egy gyereked még ugyanaz maradtál. Ha valaki emiatt elfordult tőled akkor nem is érdemli meg hogy a barátodnak nevezd.

Szerintem ismerkedj új emberekkel, vagy esetleg más fiatal anyukákkal. Velük tudnál babázni is és dumálni, kettőt egyszerre :D

2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!