Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha az egyik legjobb...

Mit tennél ha az egyik legjobb barátod bedrogozva megütne?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha egy olyan ember,akiről azt hiszed hogy ismered,és régóta barátok vagytok valamilyilen tudatmódosító hatására agreszzív lesz és egy ártalmatlan olszóra erőből megüt?teljesen megszakítanád vele a kapcsolatot,vagy megleckéztetnéd?
2017. nov. 12. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha tiszta fejjel normális velem mindig akkor elnézném neki
2017. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem beszélnék/lógnék vele amikor be van drogozva
2017. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szépen átrendezném a képét de nem az ütés miatt hanem azért mert drogozott.
2017. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Büntiből hoznia kellene az anyagból nekem is ingyen :D
2017. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régi haverom kétszer is megpróbált kinyírni, szó szerint. Egyszer alkohol hatása alatt üres vodkás üveggel, de ott ő járt rosszabbul. Másodjára majdnem megfojtott, már az eszméletem is elvesztettem. Nem emiatt, de megszakadt a kapcsolat, és másoknak is azt ajánlom az ilyen személyekkel, hogy minél hamarabb vessenek véget a kapcsolatnak. :)
2017. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha legjobb barátom lenne, tudnék drogosságáról és nem lenne legjobb barátom...lenne 10 lépés távolság.


Legközelebb meg megbicskáz s akkor mit kérdezel majd?

2017. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele hogy álljon le a szerrel, segítenék neki, vagy ha leszarna akk hanyagolnám vele a kapcsolatot.
2017. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmesèlnèm neki, hogy mièrt tartom barátomnak ès, hogy nem gondoltam volna ezt róla. Úgy tennèm, hogy megèlje lelkileg a beszèlgetèst. Az erősödő bűntudat hatására pedig maga változna meg.
2017. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!