Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is jogosan haragsz...

Szerintetek is jogosan haragszok rá?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a születésnapom és pénteken írt a legjobb barátnőm, hogy majd szombaton vagyis tegnap 3-4 között jön hozzám. Vártam őt, elkészítettem sósat, üdítőt, mindent. Aztán már fél 5 volt, de ő sehol. Végül az egyik fiútól tudtam meg, hogy ő a barátjával van. Megharagudtam, aztán ő elkezdte magát sajnáltatni, hogy ő milyen ember, stb. De nem ez volt az első, hogy így átráz. Mi a véleményetek erről? 17L
2017. dec. 3. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is megbántana egy ilyen viselkedés, és ha valóban barátnőmről van szó, akkor ezt el is mondanám neki. Nem feltétlenül veszekedve, inkább egy nyugodtabb pillanatomban.
2017. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Velem is történt már hasonló, és próbálta kimagyarázni de nem érdekelt. Nagyon megharagudtam rá, szóval igencsak jogos a haragod.
2017. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég genya dolog, pláne úgy, hogy nem is szólt. Ma már ezt nem lehet kimagyarázni, amikor az embernek mobilja és mobil netje van.

A helyedben hagynám a francba az ilyet, mi szükséged van rá? Látszik, hogy egyáltalán nem vagy fontos neki.

A munkahelyemen volt pár csaj (nő), akikkel jóban voltam, eljártunk hetente enni-inni páran, beszélgettünk. Ajándékot is vettünk a másiknak szülinapra, nagy gyűjtések, szervezkedések voltak.

Egy alkalommal jött az egyik csaj szülinapja, mondtam is a csapat egyik tagjának, hogy gondolkodom mivel kéne meglepni azt a csajt... Mire ilyet szól az az ember, hogy valójában aznap délután tartanak a szülinaposnál egy összejövetelt... Engem nem hívtak meg, nem is szóltak. De szülinapomra sem kaptam tőlük soha semmit, nem érdekelte őket.

Úgyhogy onnantól csak köszöntem nekik, de nem mentem többet oda beszélgetni. Ezzel meg is szakadt a kapcsolat, ennek már vagy 4 éve.

2017. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos, velem is előfordult már, nem is egyszer. Én leültem az illetővel és alaposan átbeszéltem vele, hogy kedvelem, de ha ilyeneket csinál, akkor kénytelen leszek megszakítani a barátságot. Kb. a szájába rágtam az ilyen alap dolgokat, hogy "ha nem érsz rá, kezedbe veszed a telefont" stb. Nem sértődött meg, mert tudta, hogy sáros. Azóta is a legjobb barátnőm:), bár néha még mindig megbízhatatlan, azért sokat fejlődött :D

Szóval gondold át, hogy milyen barát: tényleg nem becsül vagy egyszerűen "csak hebrencs"...

2017. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A "barátnőt" hanyagold ezután, nem érdemel többet (főleg hogy nem először csinálja)!

Szeretettel gratulálok a születésnapodra!

2017. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy h így előkészítettél neki mindent.

Többé ne várd őt semmivel.

Én engem ha átvágnak, nem haragszom az illetőre, csak ezentúl úgy fogok hozzá állni hogy nem pazarlok rá nagyon energiát.

2017. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő a legjobb barátnőd? Mert a viselkedése, nem azt mutatja. Legközelebb, ne "várd" semmivel. Ha jön, jön, ha nem, nem.
2017. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!